Farmasi Stay Fresh Comfort Kadın Deodorantı İncelemesi

Merhaba güzel ailem! İyi bayramlar diyerek yazıma başlamak istiyorum, aslında bugün bayramın son günü olsa da yine de kutlamadan geçmeyeyim dedim 🙂 Sanırım 3 yıldır ilk defa bloguma 8 günlük size göre az ama bana göre koccamaaan bir ara vermiş bulunuyorum! İçim içimi yedi bu sürede ama malum, oldukça yoğun geçiyor bayramlar. Bugün uzun zamandır çok severek kullandığım Farmasi Stay Fresh Comfort Deodorant incelemesi ile geldim! Freahlığa, terleme sorununa çözüm aradığımız bu sıcak yaz günlerinde eminim bu yazı çok işinize yarayacak, hadi başlayalım;

Farmasi Stay Fresh Comfort Kadın Deodorantı

Öncelikle benim bir deodoranttan beklentilerim neler, onları sıralamak istiyorum;

  • İlk ve en önemli özelliği kokusu elbette,
  • Deodorantım her zaman ferah, temiz ve tıpkı duştan yeni çıkmışım gibi kokmalı,
  • Temiz hissettirmeli,
  • Asla parfüm gibi kokan, tek başına bile baskın kokulu bir deodorant sevmiyorum,
  • Adı üzerinde sadece temiz kokmalı, ter kokusunu biraz olsun geciktirmeli,
  • Terlememe engel olan deodorantları da tercih etmiyorum, sağlıksız,
  • Yalnızca ter kokusunu hafif bastırsın, günümü idare etsin yeterli..
  • En son beklentim ise sprey formda oluşu ve o spreyin basıncının koltuk altımı acıtmaması..
  • Kimi dedodorantlar koltuk altını basınçtan yakıyor adeta..

Farmasi Stay Fresh kadın deodorantı sprey formdai tam da yukarıda bahsettiğim gibi miss gibi temizlik, banyo kokuyor.. O kadar temiz kokuyor ki, duştan yeni çıkmışsınız gibi size kendinizi temiz, taze, enerjik hissettiriyor. Asla içinizi baymayacak, sporda, günlük hayatta rahatlıkla kullanılacak, parfümünüz ile yarışmayacak bir kokusu var.

Gelelim kalıcılığına.. Öncelikle içinde paraben, alkol, civa bulunmadığından direk koktuk altıma sıkıyorum. Kalıcılığı sporda denediğim halde harika! Ki deli gibi terliyorum.. Bana 3 saat boyunca kendimi mis gibi hissettirdi. Siz tüm gün kullanacaksanız sabah sıkmanız yeterli. Terlemeyi önlemiyor ama kesinlikle ter kokusunu harika absorbe ediyor, gün içinde koşuşturdukça koltuk altınızda temizlik kokuları yükseldiğinden iyi hissediyorsunuz.

Sprey basıncı ideal, ilk kez koltuk altımı yakmayan, kızartmayan, acıtmayan bir deodorant edindim, çok memnunum, kesinlikle tekrar tekrar alırım.

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.