Farmasi Transparan Pudra Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Bahar ve yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte özellikle yağlı ciltlerin kabusu olan ciltte ekstra yağlanma, makyajın kusması, gün içinde yüzün yağdan parlaması, akması hatta burun ve T bölgesinin aşırı yağ üretmesi ile oluşan yağlı görünüm can sıkıcı olabiliyor.. Elbette bu durum sadece yağlı ciltler için de değil karma hatta kimi zaman kuru ciltler bile sıcak havanın etkisi ile bu gibi sorunları yaşıyor.. Sizi bilmem ama benim bir pudradan en büyük beklentilerim kesinlikle ten rengimi, fondöten ve kapatıcı rengimi değiştirmemesi, yağı güzel emmesi, absorbe etmesi ve makyajımı sabitlemesi.. Tüm bunları yaparken o istemediğimiz kalın, ‘un kurabiyesi’ gibi görünümü vermemesi.. İşte sizi tam da böyle bir pudra ile tanıştıracağım bugün! Farmasi Transparan pudra! Bu pudrayı kime önersem memnun kaldı, cilt tipi farketmiyor, inanın çok güzel bir keşif olacak bilmeyenler için;

Farmasi Transparan Pudra

transparan pudra önerisi

Böyle ucu pofidik, yumuşacık kıllı, kocaman fırçalar ile uygulamak her zaman daha pratik oluyor ve en önemlisi ürünü daha homojen yayıyor. Farmasi pudra fırçasını bu anlamda çok beğeniyorum. Gelelim pudra yorumlarıma;

transparan pudra

Başlıktan da anladığınız gibi ürünümüz ‘transparan’ yani şeffaf, saydam bir yapıda, evet beyaz görünüyor, ama dağıtılınca ne bir renk, ne bir doku bırakmıyor. Sanki hiç pudra uygulamamışsınız gibi, incecik oluşu, hafif matlaştırması, makyajı sabitlemesi bir yana makyajın kalıcılığını ciddi anlamda artırıyor.. Göz altı kapatıcısından hemen sonra uygularsanız çizgilere dolma sorunundan da kurtulursunuz. Tüm yüze pofidik fırça ile uygularsanız makyajınız hem sabitlenecek hem gün içinde yağlanma yapmayacak.

Farmasi Transparan Pudra Yorumlarım

transparan pudra önerileri

Uzun süre gidecek sıkıştırılmış, preslenmiş bir pudra. Cilt renginiz ne olursa olsun, ister bembeyaz, ister kumral ister esmer olun! Hatta siyahi tenlere bile uygun. Çünkü renksiz! Bu riski tamamen ortadan kaldırmak harika, ten makyajımın rengi değişti mi, un kurabiyesi gibi kalın mı oldu makyajım derdi de yok! Alın bu yaz boyu terleme, yağlanma sorununu kontrol altına alın.

Size tavsiyem ürünü ıslak, kirli, daha evvel kullandığınız fırçalar ile uygulamayın, o zaman ürün taşlaşabilir, eski yumuşak ve tozluğunu kaybeder. Ayrıca ped ile de uygulamayı sevmiyorum ben, en güzeli fırça bence. Tabii yine siz bilirsiniz.

farmasi transparan pudra yorumlar

Ambalajı oldukça sağlam, tabii siz yine yere düşürmeyin ama bence yere düşünce de paramparça olmaz pudranız, en azından ufak darbelere karşı dayanır diye düşünüyorum.

Farmasi Ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfasından güvenle satın alabilirsiniz 🙂

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.