Farmasi Velvet Mat Likit Ruj Cherry Blast

Merhaba güzel ailem! Bugün renkli kozmetik ürünlerinde belki de en sevdiğim şey olan ruj kategorisinden yeni bir ürün incelemesi ile geldim! Farmasi Velvet Mat Likit ruj! Rengi Cherrt Blast olan bu rujun en büyük vaadi velvet yani kadifemsi bir bitişinin olması. Standart likit rujların mat görünümünden ziyade velvet mat likit rujlar daha kremsi ve görünüşü çok daha yumuşak.

Farmasi Velvet Ruj Cherry Blast

Dudağı kurutmayan yumuşak formüllü bu rujun rengi de efsane! O kadar beğendim ki bu rengi.. Dudakta harika duruyor ve dişleri aşırı beyaz gösteriyor.

Farmasi Cherry Blast Ruj

Köpük gibi yumuşacık bir yapısı var, hemen sabitlenmiyor, rahatça uzun uzun sürebiliyorsunuz, benim likit mat rujlarda en sinirlendiğim şey ruju henüz daha yeni uygulamaya başlarken anında sabitlenmesi ve uzun süre dikkatlice sürmeme izin vermemesidir.. Farmasi velvet rujlarda bu durum farklı, dudaklarınızı güzelce çerçeveleyip rahatça uygulama yapabiliyorsunuz. Hemen size rengini de göstereyim;

Farmasi Velvet Ruj Cherry Blast Rengi

Bence Cherry Blast rengi her teni anında canlandırıp enerji verecek güce sahip! Kumrallar, esmerler, beyaz tenliler.. Herkes severek kullanacaktır bu rengi;

Ruj hakkında söyleyebileceğim tek olumsuz şey silindikten sonra dudakta  hafif renk bırakması. Dudağınızda hafif bir pembemsi kırmızılık kalıyor. Yani renk veriyor ve makyaj temizleme suyu ile bile zor çıkıyor. Tabii 1 güne tamamen siliniyor o renk.

Bu tarz renkleri eyeliner ve pürüzsüz ten makyajı ile kullanmayı çok seviyorum. Retro bir görünüm oluyor. Ben ruju uygularken dudak kalemi kullanmadım ama siz daha muntazam bir çizgi oluşturmak isterseniz kırmızı – vişne çürüğü tonlarında dudak kalemi kullanabilirsiniz.

Ruju uygulamadan evvel çok hafif bir lip balm sürmüştüm, o yüzden hafif kremsi ve parlak, sürmezseniz daha mat duruyor bilginize 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.