Farmasi Vintage Season Göz Farı Paleti İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bu hafta öyle zor öyle uzun bir hafta geçirdim ki.. Önce kardeşimin evi taşındı yüksek lisans kazandığı için, derken ben öyle hastalandım ki.. Sanırım 5 gündür sadece yemek + uyku + youtube izleme üçlüsü hayatımda 😀 Dinlendim ve şimdi çok daha iyi hissediyorum! Hatta sizin için güzel makyaj görselleri çekecek kadar iyiyim! Farmasi Vintage Season far paleti bugün mercek altında olacak. Hadi başlayalım öyleyse;

Farmasi Vintage Season Far Paleti

İster iddialı ve cesur bir göz makyajı, ister doğal ve sade bakışlar, ister ışıltılı renkler… Aradığın ne olursa olsun hepsini bu seride bulabilirsin. Farmasi’nin her biri 3 farklı renkten oluşan far paletleri 6 farklı trend renk seçeneği ile tek dokunuşta mükemmel renkler yaratır.

İçerisinde harika bir sedefli inci rengi, boz kahve tonu ve muazzam bir vişne rengi, pembemsi far bulunan, tam sonbahar mevsimine yakışacak bir far.

Hazır sonbahar gelmişken bende şöyle bordolu, kırmızı rujlu bir makyaj yapayım dedim. Ne yalan söyleyeyim renklerle oynamayı, makyaj yapmayı çook özlemişim.. Şimdi size şey gibi geliyordur ‘e sen makyaj blogusun, hep makyaj yapıyorsundur’ ama ı ııhh.. İnanın aylardır sadece ama sadece maskara sürüp çıkıyorum dışarı, zaten işe giderken vaktim de olmuyor. Makyaj yapmayı özlemişim..

Göz kapaklarıma herhangi bir baz uygulamadan sadece parmaklarımla paletteki bordo-pembe rengi uyguladım. Gözümün pınarlarına da ışıltılı bej tonunu uyguladım ve en son farı dağıttım, bu kadar! Sonuç harika, çok kolay ve etkili bir göz makyajı;

Bu makyaja güzel, belirgin bir eyeliner yakışırdı, o yüzden eyeliner ile tamamladım makyajımı. Ten makyajımda ise kapatıcı bir fondöten kullandım, günlük hayatta asla bu kadar kapatıcı bir fondöten kullanmam ama çekim için elbette kullandım. Sonbahar ve kış aylarında bir tık daha fazla ten ürünü kullanabiliyorum, ama yazın asla tahammül edemem 🙂

Bu far paleti ile çok daha farklı veya daha doğal makyajlar da yapabilirsiniz elbette, ben paletteki en sevdiğim rengi kullanarak yapmak istedim.

Far paleti oldukça pigmentli, elinizi dokundursanız bile bayağı renk veriyor, biraz tozutabiliyor fırça ile ama minimum düzeyde, hafif üflerseniz sorun olmuyor. Eğer bu tarz farklı göz makyajları yapmaya uygun far paleti arayışındaysanız %100 Türk markası olan Farmasi’ye şans verebilirsiniz 🙂

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.