Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti

Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti

Merhaba güzel ailem! Yüz şekillendirmek hem var olan hatların vurgulanması, daha da ön plana çıkması için hem de ufak tefek kusurların geri plana itilmesi için kullanılır. Sivri ve keskin bir çene hattı, daha dar ve kalkık bir burun, hatta çıkık elmacık kemikleri bile doğru bir kontür uygulaması ile elde edilebilir.. Peki ama kontür yaparken nasıl ürünler seçmeli, nelere dikkat etmeliyiz? Sizlere bugün ulaşılabilir fiyatı, üstün performansı ile 3 renkten oluşan Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti ‘nden bahsedeceğim.

Farmasi Kontür Paleti

farmasi yüz şekillendirici palet

Elimde hem stick formda hem de 3 farklı pudra renginden oluşan Farmasi kontür ürünleri var. Bugün 3 rengin de bir arada olduğu kontür paletini inceleyeceğiz. Diğer kontür ürünlerini de en yakın zamanda inceleriz.

farmasi yüz şekillendirici palet

Kontür rengi : Yüze vurgu yapmak için, hatları keskinleştirmek için kullanılır.

Bronzer rengi : Yüzü ısıtmak, daha sıcak, canlı göstermek için kullanılır.

Aydınlatma, sabitleme rengi : Yüzü hem sabitlemek, makyajı kalıcı kılmak hem de yüzün yüksek noktalarını aydınlatarak yapılan kontürü vurgulamak için kullanılır.

Far gibi ürünlerde genelde renklerin çok pigmentli, belli olmasını isteriz. Fakat yüz şekillendirici ürünlerde bu bir dezavantaj. Çünkü renklerin çabuk dağılması, daha doğal durmasını sağlar. Farmasi kontür paleti bu konuda ideal pigmentasyona sahip. Yüzünüze uygularken hop diye rengi vermiyor, eyvah şimdi ne yapacağım, nasıl dağıtacağım bu rengi diye telaşa kapılmıyorsunuz.

Renkler çok esmer, koyu tenli değilseniz kendini belli edecek tonlara sahip. Beyaz ten, buğday ten rahatlıkla kullanabilir. Esmerler için biraz fazla uygulama gerekebilir.

Kontür rengini elmacık kemiklerinin altına, burun kanatlarına, gerek duyuyorsanız alnınızı daraltmak için alın kenarlarına, gıdıyı yok etmek için bolca çeneye uygulayın.

Bronzer ile yüzü ısıtmak için elmacık kemiklerinin hafif üstüne kontür rengini dağıtırmışcasına uygulamalısınız.

Aydınlatma ve sabitleme rengini göz altına ve yağlanacak T bölgesi gibi yerlere uygulamalısınız.

Uygun fiyatlı, kalıcılığı, performansı iyi, etkisinden memnun kalacağınız ve en önemlisi kullanımı kolay bir yüz şekillendirici palet arıyorsanız Farmasi kontür paletine mutlaka bakın derim.

Yakında yüzümde de etkisini gösterdiğim ayrı bir yazım gelecek, takipte kalın 🙂

Farmasi ürünlerini güvenle Farmasikatalogu.com sayfasından satın alabilirsiniz.

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.