Farmasi Zeytinyağlı Şampuan İncelemesi / Saçlarıma Etkileri

Merhabaa güzel ailem, uzun zamandır yeni saç ürünleri incelemesi yapmadığımı fark ettim. Sanırım saç ürünleri denemek en sevdiğim şey. Çünkü mükemmeli bulana kadar yılmadan yeni şampuan, saç kremi arayışlarım devam ediyor, edecek 😀 Bugün bu saç macerasında konuğum FarmasiKatalogu zeytinyağlı şampuan;

farmasi-zeytinyagli-sampuan-incelemesi

Zeytinyağlı tüm ürünlere özel bir ilgim var. Zeytinyağlı krem,sabun,şampuan.. O yüzden bu şampuanı çok merak ederek deneyimledim canlar. Farmasi ürünlerinin içerikleri piyasadaki diğer kozmetik ve bakım ürünlerinin içeriklerinden çok daha temiz. Örneğin bu şampuanda paraben ve türevleri bulunmuyor;

parabensiz-temiz-sampuan

Şampuan ‘şeffaf’, bilmeyenler için şeffaf şampuanlar saçları daha çok arındırır ve biraz daha fazla temizlik hissini yaşatır. Hafif renkli, beyaz olanlar içinde nemlendirme özelliği olan içerikleri de barındırır. Ama şeffaflar saçları ve saç derisini arındırma yöneliktir.

farmasi-zeytinyagli-sampuan

Önce ürünün vaatlerine bakalım, daha sonra benim deneyimlerimi konuşalım canlar;

Farmasi Zeytinyağlı Besleyici Şampuan , zayıf, kuru ve yıpranmış saçlar için tasarlanmış zengin içerikli bir üründür. Saçı güçlendiren ve doğal kolajen dengesini koruyan Oleik asit ve nem açısından oldukça zengindir. Saçları güçlendirir ve yumuşatır. Soya, buğday ve mısır proteinlerinden oluşmuş besleyici içeriği saçların sağlıklı, ışıltılı ve pürüzsüz olmasını sağlar.

farmasi-sampuan-kullananlar

Ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve deneyimlerim şu şekilde oldu canlar;

  • Öncelikle kokusu çok güzel, gerçekten doğal, temiz, ferahlatıcı kokuyor, saçta bir süre kalıyor,
  • Köpürme performansı da yerinde, saçları güzelce ıslatmak gerekiyor. Ardından parmaklarımla bir süre saçlarıma, saç derime masaj yapıyorum ve duruluyorum.
  • Durulandıktan sonra o ‘gıcır gıcır’ temizlik hissini seviyorsanız bu şampuanı seversiniz.
  • Saçlarımı kurutmadı, kepek yapmadı
  • Saçlarım daha geç yağlandı diyebilirim
  • Kuruttuktan sonra hacimli ve hafif oldu saçlarım, havası çabuk sönmedi.
  • Ben saçlarımı hep 2 kere şampuanlarım siz saçınızın uzunluğuna göre 1 kere de şampuanlama yapabilirsiniz.

farmasi-sampuan-blog

farmasikayit-tr.com adresine tıklayarak hem güncel katalogu, kampanyaları, fiyatları öğrenebilir hem de kayıt olarak ürünleri avantajlı şekilde alabilirsiniz.

Sipariş vermek isterseniz Farmasi Katalogu sayfası ile iletişime geçebilirsiniz.

farmasi-zeytinyagli-sampuan-yorumlar

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.