Favori Güzellik Vloglarım/ Part 1

Merhaba! Severek izlediğim yerli ve yabancı güzellik vloglarını sizlerle paylaşmak istedim. Zaten birçoğu oldukça popüler ve bilindik isimler. Bu yazımda gerçekten çok sevdiğim vlogları özenle seçtim. 3 yerli 3 yabancı vlog kanalından bahsedeceğim.Aslında bu konuyu uzun zamandır açmak istiyordum,çünkü eğer birşeyler öğrenmeye meraklıysanız ve kendinizi daha da geliştirmek istiyorsanız güzellik konusunda oldukça başarılı,size birşeyler katacak vlogları izlemeniz işinize yarayacaktır.

İlki Duygu Özaslan! İlk izlediğim Türk youtuber.Herşeyden önce bu kızı izlemek çok hoşuma gidiyor çünkü kendini izlettiriyor,güzellik anlayışıma cuk oturan biri. Görsel bir şölen yani onu izlemek.Utanır insan böyle güzel olunur mu?

maxresdefault

Yaptığı makyajlar,özgünlüğü,uyguladığı tekniklerin hep değişmesi bu işte onu 1 numaraya taşıyor. Seveni kadar sevmeyeni de çok fazla. Hatta nefret kusanlar,sayfa sayfa yazılar yazanlar.. Şunu anlayamıyorum sevmediğiniz,beğenmediğiniz birini bu kadar yuhalamak neden?? Bu noktada kadınların nasıl kıskanç varlıklar olduğunu görüyoruz efenim..

duygu-ozaslan-net-sac

Kendi ismiyle bir youtube kanalı var,düzenli olarak vidyo yüklüyor,her vidyosu birbirinden güzel,birbirinden özgün. Taklitleri çok fazla olsa da o hep değişim içinde,kimseye benzemiyor. Yahu bu kadın çok güzel,çok yetenekli ve çok özgün. Gidin kanalına abone olun:)

2.Favorim ise aslında çok eski olmayan yeni yeni bu işlere giren ve bence yıllanmış birçok vloggerdan daha başarılı olan bir kız.Bahsettiğim youtuber Nigar Dilmaç. Tıpkı Duygu Özaslan gibi duru bir güzelliğe sahip,ne sürse yakışıyor. Kendine yakışan makyajları uygulaması,özgün olması ve en önemlisi hem uygun fiyatlı hemde yüksek fiyatlı ürünlerle çeşitlilik sunması her kesime hitap etmesini sağlıyor.

maxresdefault (2)

Sanırım hep aynı tarz kadınları güzel buluyorum şimdi farkettim de 😀 Doğal güzelliğini gölgelemeden,makyaj küpüne dönmeden harika makyajlar yapıyor.

maxresdefault (1)

Youtube kanalının ismi Nigar Dilmaç:)

3. ve son yerli youtuber favorim Merve Özkaynak. Böyle masum bir yüz,böyle tatlı bir ses tonu,samimi ve içten davranışları elbette onu sevmemin en büyük sebebi;

maxresdefault (4)

Sanki tanıdığım ve sevdiğim bir ablamla sohbet ediyormuşım gibi izliyorum onun vidyolarını. Bir de bebişi oldu ismi Melissa,onunla ilgili doğum anılarını tüm samimiyetiyle bizlerle paylaştı. O vidyodan sonra gözümde daha da samimi daha da güzel yürekli bir kadın oldu.

maxresdefault (3)

Merve ablacık makyajlı da makyajsız da çok güzelsin,yüreğin güzel çünkü 🙂 Youtube kanalının ismi Merve Özkaynak.

Gelelim yabancı vloggerlara. İlk favorim tabiiiiki Zoella!

maxresdefault (6)

Böyle miyav miyav diye konuşuyo sanki,ağzı burnu pek tatlı kedi gibi kız:D O nasıl benzetme oldu öyle,şirin yani pek şirin:D İlk izlediğim youtuber olduğundan yıllaaar öncesinden hayatına dahil olmuştum. Tüm hayatını izleyicileriyle paylaşan bir kısçe. Ayrı bir vlog kanalı var orada da günlük yaptıklarını kaydedip paylaşıyor.

maxresdefault (5)

Blogu,vlogu ve güzellik kanalları için ‘Zoella’ yazmanız yeterli. Zaten pek bir ünlü kendisi,kendi kozmetik ürünlerini çıkarmaya başladı,baya merak etsem de ulaşmak biraz zor 🙁 Ama kitabı varmış onu okumak istiyorum.

Diğer güzellik kanalını aslında Youtube’dan Olsen ikizlerinin makyajını ararken keşfettim. Bu kızı sevmemin en büyük özelliği tabiiki Olsen ikizlerine benzemesi 😀 Kızımızın ismi Michelle Crossan;

maxresdefault (9)

Muhteşem makyajlar yapıyor,gidin izleyin derim,çok şey öğreneceksiniz.

maxresdefault (10)

Youtube kanalının ismi BeautyLifeMichelle.

Son favori güzellik vlogum ise oldukça enteresan işler çıkartan bir kadın,her geçen gün onu izledikçe sanatçılığına hayran kalıyorum. Çünkü yaptıkları makyajdan daha büyük şeyler,resmen sanat yapıyor. Madeyewlook ile tanışın;

maxresdefault (8)

Günlük kullanıma uygun makyajlar yapmıyor maalesef. Özellikle cosplay ile ilgilenenlere bu kanalı izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum!Muh-te-şem makyajlar yapıyor!

maxresdefault (11)

Kanalının ismi Madeyewlook.

Eveet en sevdiğim kanalları seçip sizlerle paylaştığım yazımın sonuna geldik. Elbette daha birçok beğenip izlediğim kanal var ama bunlar gerçekten en sevdiklerim. Umarım eğlenceli bir yazı olmuştur. 2.yazım için beklemede kalın,hepinizi çok çok seviyorum,hoşçakalın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.