FAVORİ SONBAHAR-KIŞ OJELERİM

Merhabaa güzel ailem, ojenin de mevsimi olur mu demeyin, benim için oluyor efenim 😀 Yazın tırnak renginden başka kattiyen oje sürmeyen ben sonbahar aylarında hafiften renklenmeye başlıyorum. Renkten kastım elbette yine gül kurusu,koyu gül kurusu,açık gül kurusu.. 😀 Şaka bir yana renk anlayışım gül kurusu tonlarından öteye gitmiyor bazen, işte en fazla ‘renklenebildiğim’ ojeler ^^ ;

sonbahar_oje_onerileri

Çok renkli değil mi 😀 Benim renk anlayışım kahve,lacivert,gül kurusundan öteye gidemiyor ne yapalım :))

Sırasıyla oje numaralarını vereyim şimdi de;

kahverengi_oje_onerisi

Kahvenin enn güzel tonu Pastel 104 numara, sütlü kahve diyorum ben bu renge, çok çok sevdiğim bir oje.

lacivert_oje_onerisi

Pastel 11 numara hem lacivert hem de füme gibi bir renk. Hemen hemen her kıyafetle uyum sağladığından sık sık elimin gittiği ojelerden biri.

pudra_pembesi_oje_onerisi

Gelmiş geçmiş en favori ojem olmaya aday Nyc 102 ‘brooklyn date’ rengi. Sanırım artık bu ojeyi görmekten sıkıldınız, kaç kere sürüp paylaşım yaptığımı ben bile unuttum 😀 Bitirdiğim nadir ojelerden, yerine yenisi çoktan yedeklendi bile :))

beautyplus_20161005133209_save

Tüm yaz silip silip yeniden sürdüğüm oje Nyc 103 Lipper East Side rengi. Yukarıda bahsettiğim Nyc oje ile bu ojeyi tüm yaz kullandım. Serçe parmağımda olan oje. Mantar rengi diyebiliriz sanırım bu oje için. Grimsi bir mantar rengi evet evet :))

Son olarak baş parmağımdaki şarap kırmızısı ojeyi çekmeyi unutmuşum Pastel 13 numara.

kis_icin_oje_onerileri

Nasıl buldunuz ojeleri? Sizin favoriniz hangisi oldu? Bana mutlaka ‘sıla şu ojeyi de denemelisin!’ dediğiniz renkler var mı? :)) Yorum olarak bekliyorum.

Tırnak bakımı hakkında herşey,manikür,hızlı tırnak uzatma,tırnak beyazlatma,doğal bakım kürleri, ve tüm oje önerilerim için TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

beautyplus_20161005133016_save

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.