Floral Mini Dress / Mini Çiçekli Elbise / Tosave.com

Merhaba güzel ailem! Bahar ve yaz aylarında dolabımda kullandığım en aktif parçalar hep elbiseler oluyor! Çünkü hem tek parça olduğundan hayat kurtarıcı oluyolar hem de kombinlemesi inanılmaz rahat oluyor! Bugün göstereceğim çiçekli, rengarenk, romantik ve uçuş uçuş elbise tosave.com sayfasından! Türkiyeye’de gönderimi olan bu sitede yok yok. Benimle iletişime geçtiklerinde belki sizin için faydalı olur diye kabul ettim, çünkü farklı modeller bulunuyor sitede, herkesle aynı giyinmeyi sevmiyorsanız bakabilirsiniz 🙂 Gelelim çiçekli elbise kombinime;

İncecik bir kumaşa sahip bu cici elbisenin kol ve etek detaylarında volanlar bulunuyor. İlk başta kumaşı ince olduğundan iç gösterir midiye çok tereddüt etsem de iç göstermedi, bu yüzden astarsız bir şekilde giyebildiğime çok sevindim 🙂 İçinde yeşil, turuncu sarı gibi canlı tonlar bulunduğundan bu elbiseyi yine rengarenk çantalarla da kombinleyebilirsiniz, hiç sırıtmaz.

Örneğin bu ebiseye şöyle derin bir turuncu veya canlı bir hardal sarısı çanta da çok yakışacaktır. Aynı şekilde ayakkabı tercihinizi de renkli yapabilirsiniz. Ama ben nedense siyahlara büründüm yine, ah Sıla ah siyahtan vazgeçemiyorsun! 😀

Siyah bantlı ayakkabımı geçen yıl metro altından almıştım. 35 numara olmasıyla kalbimi çalmıştı 😀 Ayağı 35 numara olanlar beni anlar, kolay değildir bulmak. Çantam ise annemin hediyesiydi, yine geçen sezon Addax mağazasından almıştı. İtiraf etmem gerekir ki bu elbise fiziğimi olduğundan daha iyi gösterdi, hafifçik, ufakcık göbüşü sakladı, bacak boyumu da uzattı 🙂 Belinden bağlanan kuşağı ile benim daha ince göründü.

Birkaç parça daha var aynı siteden seçtiğim. Onları da bu hafta paylaşacağım.  Siz en iyisi takipte kalın!

tosave.com sitesinden daha biiir sürü elbise modeline bakabilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.