Flormar Full Color Chill Out Oje / Açık Gri Lila Oje

Merhaba güzel ailem! Blogumun TIRNAK kategorisinde hem birbirinden farklı oje markaları, oje renkleri, tırnak süslemeleri var hem de tırnak bakım önerileri var. Eğer bloguma ilk kez uğruyorsanız mutlaka TIRNAK kategorime de göz atın derim! Bugün aldıktan sonra sıkılmadan defalarca art arda sürdüğüm Flormar Full Color serisinden açık gri, lila arası harika bir oje önerisi ile geldim!

Flormar Full Color Chill Out Oje

Tonu öyle harika ki ne giyerseniz giyin, nereye giderseniz gidin, hangi mevsimde olursanız olun her ortama uyum sağlayacak joker bir renk! Tırnakları temiz ve bakımlı göstermesi bir yana aynı zamanda opaklığı ile de bu seriyi seviyorum. Görselde 2 kat Flormar Full Color Chill Out oje ve üserine de Beaulis markasının oje kurutucu cilasını geçtim.

(Beaulis oje kurutucu cila incelemem için TIK)

Pedikürden sonra ayak tırnaklarında da harika görünen, gerçekten el ve ayaklara çok yakışan bir tonu var. Eğer sürekli oje değiştirmeyeyim, ellerim ayaklarım her daim bakımlı görünsün derseniz bu joker rengi deneyin derim. Flormar full color serisi bence orta kalıcılıkta kaliteli bir seri, üzerine üst kat uygulayarak 1 hafta rahatça hiç çıkmadan, ojeniz bolzulmadan kullanabilirsiniz.

Ben daha çok uzun süre bu ojeyi sıkılmadan sürerim gibime geliyor 😀 Ne de olsa her kombine uyum sağlıyor ve içimi açan bir tonu var.

UMARIM KEYIFLE OKUMUŞSUNUZDUR 🙂

TIRNAK KATEGORIMDEN DAHA FAZLA SÜSLEME DIZAYN, OJE KOMBINLERI YAZILARIMA ULAŞABILIRSINIZ.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.