FLORMAR RADİANT PİNK MAKYAJ BAZI/ AYDINLATICI

Herkese yeniden merhaba. Makyajın yüzümüzde bozulmadan uzun saatler kalması için makyaj altına baz uygulamak önemli. Artık piyasada birçok farklı markanın makyaj bazları bulunuyor. Açıkcası ben hayatımda ilk kez makyaj altı bazı kullanıyorum. Bu ürünü aslında tesadüfen aldım. Flormara girdiğimde indirimden alıp denemek istedim. Sanırım bu bazın bir de gözenek küçültücü olanı varmış fakat ben gittiğimde o yoktu.

DSC_0027

Ambalajında The Balm esintileri görünen bu şirin ürün aslında 2 amaçla kullanılıyor. Aydınlatıcı ve makyaj altı bazı. Ben her iki şekilde de kullandım. Likit aydınlatıcı kullanmak pudra formlu ürünlere göre daha zor bence. Ama zaten aydınlatma performansını da çok beğenmedim açıkcası. Fakat makyaj altı bazı olarak gayet iyi iş çıkardığını söyleyebilirim.

DSC_0031
Ürünün içinde minik minik simler var. Cildinize uyguladığınızda o simler ışıltıya dönüşüyor ve uygulayacağınız bb krem yada fondoteni daha ışıltılı hale getiriyor.
DSC_0032

DSC_0033

DSC_0036

Ben bu ürünü başka bir şekilde daha kullanmayı denedim.(Amacı dışında ürün kullanmaya bayılırım çünkü.:D) Cildime koyu gelen bir fondotenim ile karıştırarak uyguladım ve ortaya çıkan sonuç gayet iyiydi. Cilt tonunuza uymayan fondotenlerinizle bu ürünü karıştırarak size uygun bir ton yakalayabilirsiniz.

Ürünün indirimsiz satış fiyatı 25 tl civarındaydı diye hatırlıyorum. Eğer ışıltılı bir makyaj altı bazına ihtiyacınız varsa bu ürüne göz atabilirsiniz. 🙂
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.