FLORMAR UPDO 7 DAYS / 012 GRACEFUL / OJE İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem, Flormar’ın geçen yaz başında çıkardığı ‘updo 7 days’ yani 7 gün kalıcı ve parlak oje serisinden bir oje aldım geçtiğimiz günlerde. Aslında bu ojeler 2 aşamadan oluşuyor. 1. adım ojeyi uyguluyorsunuz 2. adım ise toap coat yani üst katını ıuyguluyorsunuz. Bu seriye özel siyah ambalajlı bir toap coat çıkarmış Flormar ama ben alışverişimde sadece ojesini bulabildim, üst katı yoktu o yüzden sadece ojesini göstereceğim;

pembe_oje

Rengi tam benlik, bu rengi ‘kirli gül kurusu’ olarak tanımlayabilirim. İçinde hafif lilalık bulunuyor.

flormar_oje-2-tile

Sürümü rahat fakat sanki çizgi çizgi durdu tırnaklarımda. Belki de ben tam alışamadım bu ojenin fırçasına. İnce ve uzun bir fırçası olduğundan olabilir. Ben genelde küt ve kalın fırçaları seviyorum. Tırnak yatağım geniş olduğundan tek seferde uygulama yapmak benim daha çok hoşuma gidiyor.

gul_kurusu_oje

Üzerine nk üst kat uyguladım. Ojenin rengi tam ‘uzun tırnaklar’ için. Temiz bakımlı ve çekici gösteriyor elleri.

kirli_gul_kurusu_oje

Günlük kullanıma uygun abartı durmayan ve her kombinle gidecek oje arayanlar bu renge bakabilirler.

gul_rengi_oje

Tırnak bakımı hakkında herşey,manikür,hızlı tırnak uzatma,tırnak beyazlatma,doğal bakım kürleri, ve tüm oje önerilerim için TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.