Fonex Kozmetik Zeytinyağlı Şampuan ve El-Vücut Kremi İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, Fonex markası kendimi bildim bileli raflarda gördüğüm ve özellikle şekillendirici saç ürünlerini severek kullandığım bir markaydı. Siz de benim gibi saç şekillendiricilerini özellikle meşhur saç jölelerini mutlaka kullanmışsınızdır. Fonex kozmetik kendini daha da geliştirerek bir sürü güzel ürün piayasaya sürmüş. Şampuan, saç kremi, saç maskesi, el, vücut kremleri.. BURAYA tıklayarak hem ürün çeşitliliğine göz atabilir hem de online rahat rahat alışveriş yapabilirsiniz ^^ Özellikle zeytinyağı özlü seri inanılmaz ilgimi çekti. Bu seriden şampuan ve vücut kremi yorumlarımı hemen sizinle paylaşmak istedim, umarım keyifle okursunuz 🙂

Fonex Olive Therapy Şampuan

fonex-sampuan

Fonex zeytinyağlı şampuan aynı zamanda keratin de içeriyor. Bildiğiniz gibi keratin özellikle saçlar için harika bir bakım içeriği. Dökülme ve kuruluk problemi yaşayanların çok seveceğini düşündüğüm bu şampuan saçları harika nemlendiriyor.

fonex-sampuan-yorumlari

Kuru ve sert saçlar özellikle çok sever bu şampuanı. Saçlarıma neredeyse saç kremi uygulama ihtiyacı bile hissetmedim diyebilirim. Saç tellerim yumuşacık ve tane tane oldu. Biraz değişik anlattım ama nasıl desem 😀 Yani böyle tel tel, ayrılmış durdu, dolaşık, elektirikli ve bakımsız görünmedi. Bir de kıvırcık ve kuru saçlar aşırı sever bu şampuanı, çünkü nem verirken saçın kabarıklığını, elektiriğini de alıyor.

fonex-olive-therapy

Ambalajı da oldukça pratik. Şampuan güzel köpürüyor ve kolay durulanıyor. Kokusu da parfümlü değil, doğal ve temiz kokuyor. Kabarık, kuru,sert saçlara özellikle öneriyorum. Kafa derisi kuru olanlar, kabuklananlar da sevecektir.

Fonex Olive Theraphy El ve Vücut Kremi

fonex-kozmetik-zeytinyagli-el-vucut-kremi

Dev boy, tüm vücudunuza rahatlıkla sürebileceğiniz, cildinizi neme doyuran ama buna rağmen çabucak emilen bu kremin kokusu ise muh-te-şem!

fonex-krem-kullananlar

Tam sevdiğim kıvamda, ne krem gibi kalın ve zor emiliyor ne de losyon gibi az nem veriyor. Kıvamı 2 ürünün arasında, verdiği nem ise harika. Ben bu ürünü özellikle bacaklarıma epilasyon yaptıktan sonra bolca uyguluyorum. Zeytinyağı o kadar güzel yatıştırıyor ki cildimi, kızarıklık ve hassasiyet kalmıyor. Ayaklarım için kullanmayı da çok sevdim, bolca uygulayıp çorap giyip uyuyorum. Sabaha bebek gibi ayaklarla uyanıyorum.

zeytinyagli-krem

Ürün 300 ml, tam aile boyu.  Bu boy ürünler çok daha ekonomik oluyor.Anne ,baba, çocuk hep birlikte bol bol kullanabilirsiniz 🙂

fonex-urunleri

Fonex ürünlerini birçok kozmetik markette ve www.fonexkozmetik.com sitesinde bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.