FOREO UFO Uyumlu Mikro-Fiber Yüz Maskeleri Mercek Altında

Merhaba güzel ailem! ŞU yazımda cilt bakımında devrim niteliği taşıyan FOREO UFO cihazını nasıl kullandığımdan bahsetmiştim. Yazım çok detaylı olduğu için FOREO’nun birbirinden etkili maskelerini bu yazıya saklamıştım. FOREO UFO cihazına uyumlu bu minik mikrofiber yüz maskeleri farklı cilt ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş. Aradığınız şey cildinizin parlaması mı? Yoksa derinlemesine nem deposu mu? Veya göz çevrenizin biraz daha dinlenmiş görünmesine mi ihtiyacınız var? O halde aradığınız tüm cilt ihtiyaçlarını bu maskelerde bulacaksınız, yazımın devamına buyurun, keyifli okumalar..

FOREO UFO Mikrofiber Yüz Maskeleri

Ambalajları ile de gönlümde taht kuran bu şirin maskeler teker teker paketlenmiş, tekli kullanıma özel olarak üretilmiş ‘cilt şımartıcıları’..

Evet evet bu maskelere ‘cilt şımartıcıları’ diyorum ben. Çünkü ne zaman UFO ile cilt bakımı yapsam, ne zaman bakım çekmecemden FOREO maskelerin hangisini uygulasam diye seçecek olsam birden bir şımarma hissi geliyor bana! Kendimi cilt bakımına gelmişim gibi hissediyorum.. Zaten UFO’nun mantığı da 2 dakikalık mini zamanda bile cilde yüklediği nem, aydınlatma etkisi, sonik titreşimler ve led ışıklar ile profosyonel cilt bakımı etkisi sunması.

FOREO Maske Çeşitleri

Benim şuan elimde 3 farklı maskesi bulunuyor, daha farklı maske çeşitlerine hem SEPHORA mağazalarından hem de FOREO’nun kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu maskeler teker teker paketlenmiş şekilde bulunuyor, tek kullanımlık, jelimsi bir sıvının içinde mikrofiber maskeler şeklindeler, siz bakım yapacağınız zaman taze taze açıp maskenizi UFO’ya yerleştirip başlıyorsunuz cilt bakımınıza;

Şimdi size tek tek elimde bulunan maskelerin etkilerinden bahsetmek istiyorum, etkin şekilde hepsini kullanma fırsatım oldu, hatta haftada 1, bazen haftada 2 düzenli kullandım diyebilirim, o yüzden maskelerin etkisine bayağı hakimim, bakalım hangi maskeyi kendinize uygun bulacaksınız?

Call It a Night

  • Cildi anında canlandırır,
  • Cildinizi siz uyurken derinlemesine besler, böylece sağlıklı bir ışıltı ile uyanırsınız,
  • Yorgun cildi gençleştirir, ipekten bile pürüzsüz bırakır

Bunlar sitesinde yazanlar. Call it nigt maskenin içerisinde zeytinyağı, ginseng  bulunuyor. Uygulama süresi 90 saniye, paketin içinden ise 7 adet mikro-fiber maske çıkıyor. Bu benim en sevdiğim maske oldu. Çünkü hali hazırda yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için hem uykusuzluktan hem yorgunluktan cildimin canlı, parlak görüntüsü olmuyor, maalesef daha solgun olabiliyorum.. Call it Night maske cilde ‘anında’ evet anında bir ışıltı katıyor!

Öncelikle tıpkı iç organlarımız gibi cildimiz de gece yenilenme sürecine giriyor. Özellikle gece yapılan cilt bakımları çok daha etkili, bunu sakın unutmayın, gece yaptığınız bakımlar 2 kat etkili,

Ben bu maskeyi akşam duştan çıkınca, uykudan hemen önce uyguluyorum, size de öyle öneririm.

Sanki yüzümde 1 saat kağıt maske ile beklemişim gibi,

Sanki spa, cilt bakımından çıkmışım gibi pürüzsüz ve yumuşacık bir cilt bırakıyor,

Ve çok pahalı cilt serumlarını saatlerce yüzüme masaj yapmışım gibi hissettiriyor.

Ortaya çıkan sonuç ışıltılı, capcanlı, parlak, sağlıklı bir cilt!

Durulama yapmıyorum, hatta maske paketinin içinde kalan jeli de yüzüme boynuma sürüp emilmesini bekleyip o şekilde yatıyorum.

Make My Day

  • Nemi cilde anında aşılayarak, mükemmel miktarda nemlendirme sağlar,
  • Yenilenmiş görünüm ve sağlıklı bir ışıltı ile cilde enerji verir,
  • Kirlilik karşıtı korumasıyla cildi zararlı serbest radikallerden korur

Make my day maske benim erken saatlerde güne başladığımda, tüm gün kendimi bakımlı, cildimi ışıltılı hissetmek istediğim günlerde devamlı elimin gittiği bir maske. İçerisinde hyalüronik asit ve kırmızı alg özleri bulunuyor. Nemsiz, cansız, ışıltısını kaybetmiş, hatta solgun ve mat ciltler bu maskeye aşık olur. Nasıl anlatabilirim etkisini diye çok düşündüm ve buldum;

Cildiniz dolgun dolgun, pufidik pufidik oluyor! 😀

Sanki böyle botoks yaptırmışsınız gibi dolgun, bebeksi ve neme doymuş görünüyor,

Cildimin kuru kısımları ( özellikle göz çevrem ve dudak çevrem) kuruluktan tamamen arınıyor, o pul pul görüntüsü ortadan kalkıyor,

Ne zaman uygulasam eşim mutlaka ‘ cildin çok iyi görünüyor ne sürdün’ diyor 🙂

Ha bu arada yine durulama yapmıyorum, hatta harika bir makyaj altı bazı- serumu oluyor.

Shimmer Freak

  • Yorgun gözleri anında tazeler
  • Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltır
  • Pırıltılı bir hisle göz çevresini aydınlatır

Ah.. benim canım yorgun, uykusuz, mor göz altlarım 😀 Ah benim canım çöl kuruluğundaki göz çevrem 😀

Cümleye böyle başlamak istedim, çünkü hepimiz biliyoruz ki uykusuzluk, yorgunluk hatta uzun süre çalışmak, bilgisayara bakmak en çok gözlerimizdeki yorgunluktan okunuyor..

Shimmer Freak maske içerdiği kafein ile göz çevresindeki şişliği alıyor, hafif gerginleşritip botoks gibi bir etki yaratırken nemlendirerek aydınlık bir görünüm katıyor.

UFO cihazın kullanımı ile ilgili detaylı bilgilere Şu yazımdan ya da web sitesi üzerinden TIK ulaşabilirsiniz. Ben bu yazımda daha çok maskeleri ve etkilerini anlatmak istedim. Satın almak için ise Sephora’lardan ürünlere ulaşabildiğinizi tekrar hatırlatmak isterim TIK Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.