Fuşya Dudak Kalemi / Flormar 217

Kısa süre önce keşfettiğim Flormar 217 numaralı dudak kalemi ile resmen aşk yaşıyorum. Aldığım günden beri tüm makyajlarımda bu kalemi kullanır oldum. Dudağımı çerçevelemekten ziyade ruj gibi kullanıyorum dudak kalemlerini. Daha önce elimdeki tüm dudak kalemlerini anlattığım bir yazı yazmıştım okumak için tık tık Favori Dudak Kalemlerim Bugün göstereceğim kalem tam fuşya-koyu pembe arası bir  renge sahip.(Görseller gün ışığında çekildiği ve bende pencerenin önünde olduğum için bayağı bir renk parlaması olmuş siz bu rengin 1 tık daha koyusunu hayal edin);

cats

Özellikle sadece rimel uygulayıp çıktığım ve cilt makyajımı minimum tuttuğum günlerde bu dudak kalemini ruj gibi kullanıyorum ve gün içinde mutlaka ‘rujunuz nedir’ diye soranlar oluyor:) Ambalajında kırmızı gibi dursa da pembeye çalan bir rengi var bu yüzden çoğu ambalajındaki görünen renk uygulandığında farklı olabiliyor bilginize.

DSC_0082

Flormar markasının dudak kalemleri hem çok uygun fiyatlı hemde renk skalası oldukça geniş. Hatırladığım kadarıyla 3 yada 4 tl gibi bir satış fiyatları var. Eğer sizde dudaklarınızda arada canlı renkler kullanmayı seviyorsanız Flormar 217 numaralı kaleme bakmanızı öneririm:)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.