Gabrini Aloe Vera Dudak Balmı İncelemesi

Gabrini Alove Vera Dudak Balmı

Merhaba güzel ailem! Dudaklarımız yaz kış demeden ekstra nemlendirilmeye ve bakıma ihtiyaç duyuyor. Kışın soğuktan çatlayan dudaklarımız yazın güneşin, rüzgarın kurutucu etkisi ile nemini kaybedebiliyor. Nemsiz kalan dudaklarda hem acı ve hassasiyet olabiliyor, hem de uygulanan rujlar güzel görünmüyor.. Dudak çizgilerine dolan rujlar, kuru dudağa uygulanmış çatlayan likit mat rujlar hiç te güzel bir görüntü oluşturmuyor. Ayrıca zamanla kuruluktan kanayan dudaklar sağlık sorunlarına da neden olabiliyor. Ben dudaklarımı nemlendirme konusunda çok hassasımdır, çünkü o kuru hisse hiç dayanamam. Hal böyle olunca birbirinden farklı dudak nemlendiricileri deniyorum. Bugün inceleyeceğimiz ürün Gabrini markasının yeni çıkan ‘Alove Vera Lip Care’ ürünü;

Gabrini Aloe Vera Lip Care

İçerisinde Aloe Vera, güneş koruması 20, Shea yağı bulunan bir lip balm. Ben Aloe Vera içeriğini zaten çok severim. Evde büyüttüğüm Aloe Vera bitkimden kırıp içindeki jeli cildime sürdüğüm bile oluyor. Bu yüzden Gabrini dudak balmı çok ilgimi çekti. Dudakları 8 saate kadar nemli tutma vaadi bulunan bu lip balm renksiz, yani şeffaf olduğu için tüm rujların altına rahatlıkla uygulanabiliyor, dudağa renk vermiyor, rujun rengini değiştirmiyor;

Benim bu lip balmda en, sen sevdiğim özellik sürer sürmez sanki dudağa su çarpmışcasına bir serinlik yaratması!

Bence bu durum içerdiği aloe vera özlerinden kaynaklanıyor. Dudakta adeta yağ gibi kayıyor, dudağı anında ferahlatıp rahatlatıyor ve en önemlisi yapışkan değil. Sürünce rahatsız olmuyorsunuz, ağırlık hissi asla yok. Fakat buna rağman dudağınızı gerçekten güzel nemlendiriyor.

Hani marketten aldığımız klasik Nivea lip balmları günde 10 kere sürsek te dudaklarımız yine kurur ya, hıh işte bu lip balm gerçekten adının hakkını veriyor, 8 saate kadar nem sağlıyor, sürekli sürmeniz, tazelemeniz gerekmiyor.

Günlük olarak kullanıma çok uygun, yapısı ağır olmayan, rujların altına kullanıma çok uygun bir balm, ben bayağı beğendim.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.