Gabrini Aydınlatıcı İncelemesi / Makyaj

Merhaba güzel ailem, ışıl ışıl parlamayı sevenler şuan yazımda diye tahmin ediyorum ve hemeeen konuya giriş yapıyorum! Uygun fiyatlı kategorisinde, simsiz, sedefli, ışıl ışıl bir aydınlatıcıyla geldim. Gabrini kozmetiğin yeni çıkardığı aydınlatıcılardan 02 numarasını inceleyeceğz bugün. Bildiğim kadarıyla 3 rengi bulunuyor bu aydınlatıcıların. Bendeki tam ortada bulunan renk, şampanyamsı, bejimsi bir tonu var;

gabrini-02-aydinlatici

Ambalajını da çok şirin buldum ben 🙂

gabrini-aydinlatici

Yapısı yumuşacık, parmağımı değdirdiğim anda hemen ürün geliyor, ama dağıtınca pudralı bir görünüm olmuyor, aksine incecik, sedefli bir aydınlatıcıya dönüşüyor;

aydinlatici-blog

Dağıtılınca böyle hafifliyor;

aydinlatici

Makyajımda da bol bol kullandım ki etkisi belli olsun , yoksa ışıltı sevdiğimden değil yanii 😀 (şaka şaka tabii ki fazla aydınlatıcı göz çıkarmaz! )

aydinlik-cilt

Elmacık kemiklerimin üzerine, çeneme, burun kemiğime, burun ucuma, göz pınarlarıma kısacası her yerime uyguladım 😀 Rengi tam uydu bana, sarı tonlu açık buğday renkliyseniz böyle duracaktır. Esmerseniz biraz daha açık, beyazsanız biraz daha şampanya tonlu durabilir.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur.

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.gabrini

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.