Gabrini Likit Mat Ruj İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün Gabrini markasının yeni çıkan ”matte lipgloss long lasting” rujlarından 01 rengini inceleyeceğiz. Hatırlarsanız ŞU yazımda Gabrini kargosunu açmıştık, yeni çıkan seride neler olduğunu öğrenmek isterseniz yazımı okuyabilirsiniz. Bugün bu tatlı, gül kurusu tonlara sahip mat ruju inceleyeceğiz;

gabrini-likit-mat-ruj

Gördüğünüz gibi rengi inanılmaz güzel, yumuşacık bir tonu var. Tam gül kurusu-pembe arası bir renk. Aplikatörü ise alıştığımız likit mar rujların aplikatörlerine göre biraz daha büyük;

gabrini-ruj

Ben uygularken çok sorun yaşamadım, taşırmadım da ama eğer nispeten ince dudaklarınız varsa veya kalemsiz uygulama yapmakta zorlanıyorsanız büyük ihtimalle hakimiyetinde zorlanabilirsiniz.

gabrini-long-lasting-matte-lipgloss

Rengi, opaklığı gerçekten çok çok güzel. Ben her zamanki gibi uygulamadan evvel hem dudak peelingi yaptım hem de nemlendirici uyguladım. Kurutma veya çizgilere dolma sorunu yaşamadım. Ama eğer nemlendirici uygulamazsanız veya dudağınız çok çatlaksa bir ihtimal kurutma yapabilir.

pembe-likit-mat-ruj

Şişedeki rengin hemen hemen aynısı oldu dudağımda. Ben çok renkli bir dudağa sahip değilim maalesef. Ama bazen de bu durum avantaj oluyor çünkü tüm rujlar göründüğü gibi yansıyor dudağımda 😀 Eğer daha renkli, koyu bir dudak renginiz varsa belki farklı durabilir. Rujların tam rengini vermesini istiyorsanız biraz kapatıcı ile dudak renginizi nötrleyebilirsiniz.

gabrini-matte-long-lasting-lipgloss

Kısacası ben Gabrini markasının yeni piyasaya sürdüğü bu ruju beğendim, alınabilir. Gabrini markası her yerde bulunmuyor maalesef, internette satışarı var, günlük hayatta da küçük bujiteri , parfümeri tarzı yerlerde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ama köklü bir markadır Gabrini, çook eskilerden beri bilirim bu markayı.

gabrini-mat-ruj-01

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Güzel anlatmışsınız ama keşke numaralarını da yazsaydınız ne iyi olurdu

    • Merhaba yazının başında belirtmiştim aslında ama gözden kaçmış sanırım, 01 numarası 🙂 sevgiler..

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.