Gabrini Pacific Oje 53 Numara / Gümüş Rengi Oje

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır blogumun TIRNAK kategorisine yeni bir yazı eklemiyordum. Bugün Gabrini markasının en sevilen ojelerinden biri olan 53 numaralı gümüş rengi oje önerisi ile geldim! Bu tarz metalik ojeler çok kurtarıcı oluyor. Çünkü hem düz ojeleri renklendirmek, daha gösterişli ve farklı hale getirmek, nail art yapmak için hem de gece kıyafetlerinde, abiyeler ile kullanmak için ideal oluyorlar.

Gabrini Metalik Gümüş Rengi Oje

İçinde ufacık ışıltılar bulunan Gabrini 53 numara rengini 2 katta tam veriyor. Ama tek kat uygulamak, hafif şeffaf duruşu, alttan tırnağınızın görünmesi de çok güzel duruyor. Ben bugün rengini tam olarak yansıtmak için 2 kat uyguladım. Sürmesi biraz zahmetli. Çünkü kalın bir oje olduğundan, yani içinde simler ve ışıltılar bulunduğundan hafif fırça izi kalabiliyor. Hızlıca sürmek ve sürerken fırçayı fazla bastırmamak gerek.

Gabrini Pacific Oje Gümüş Rengi

Gabrini Pacific serisi hem uygun fiyatlı hem kaliteli ojeleri bulunan bir seri. Özellikle elimdeki bu 53 numaralı metalik renk aşırı kalıcı! Temizliğe, hatta ozonla uğraşmama rağmen 1 hafta durdu. Uçları bile çıkmadı. İnanamadım, normalde heroje en azından ucundan atma yapar. Bu arada üstüne herhangi bir oje kurutucu, koruyucu, top coat uygulamadım. Tamamen kendi kalıcılığı, tebrik etmek lazım, efsane kalıcı oje yapmışlar.

Metalik Oje Renkleri

Ojeyi uygulamadan evvel iyice çalkalamanızı öneririm. Çünkü ışıltılar dibe çökebiliyor. Çalkalarak uygularsanız homojen dağılır ve daha hoş görünür. Son olarak kuruması da epey hızlı. Cidden efsane bir ojeymiş, hızlı kuruması, örtücülüğü ve kalıcılığı beni çok şaşırttı. Diğer renkleri de böyle mi, yoksa bu metalik olmasına özgü bir durum mu bakmak lazım 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur ve uygun fiyatlı metalik, parlak oje arayanları tatmin etmiştir önerim 🙂

Tırnak kategorimden daha fazla süsleme dizayn, oje kombinleri yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Gabrini markasının en sevilen ojelerinden biri olan 53 numaralı gümüş rengi oje önerisi ile hoşgeldiniz güzel bir anlatım ve içerik olmuş teşekkürler

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.