Gabrini Pudra Yorumlarım / Gabrini Proffessional Powder

Merhabaa güzel ailem, sanırım 3 gündür uzağım buralara, nasılsınız!? Ben çook ama çok iyiyim, bu hafta inanılmaz güzel haberler aldım, beklemede kalın, yeni bir sohbet yazısı yolda! 🙂 O zaman şimdi hemen konumuza dönelim ve Gabrini markasına ait, çook uygun fiyatlı ‘proffessional powder’ ürününü incelemeye başlayalım;

gabrini-pudra

Matlaştırıcı, hafif kapatıcılığı olan bir pudra. Fiyatı 10 tl yi geçmeyen, uygun fiyatlı, çevreden duyduğuma göre de birçok kişinin bittikçe aldığı bir ürünmüş. Ben de çok merak ederek deneyimledim. Bendeki numarası 01;

gabrini-pudra-kullananlar

İçinde süngeri ile birlikte geliyor ama ben hiçbir zaman bu süngerlerle uygulamanızı önermiyorum. Çünkü o zaman kalıp gibi durabiliyor ve eşit dağılmıyor. Uygulanan yere ‘lönkk’ diye yapışıveriyor 😀 Hele gele ıslak yapıda bir fondöten veya kapatıcıyı sabitlemek için uygulanırsa aman yarabbi! Un kurabiyesi gibi oluyor. En güzeli seyrek kıllı, pofidik fırçalar ile uygulamak. O şekilde hem tüm yüz eşit şekilde matlaşıp sabitleniyor hem de fazla bir görüntü oluşmuyor.

gabrini-proffesional-powder

Gördüğünüz gibi pudranın kapatıcılığı var ve taş gibi sert değil, hemen ele geliyor. Yumuşacık bir yapısı var, fırçaya hemen geliyor ve güzel dağıtılıyor. Cildi matlaştırıp makyajı da sabitliyor. Yalnız bu tarz pudralar hafif kapatıcılık verdiğinden tam renginizi bulmanızda fayda var, mesela bu bana biraz açık geldiğinden ten rengimi beyazlaştırdı, 02 numarası buğday tenlere daha iyi olur diye tahmin ediyorum.

pudra-onerileri-blog

Göz altlarıma ‘baking’ yani pişirme yöntemi gibi uyguladım. Makyaj süngerime yoğunca alıp göz altlarıma yerleştirdim pudrayı, 2-3 dk sonra da fırça ile süpürdüm fazla pudrayı. Kurutmadı, güzelce sabitledi, ve rengi açık olduğundan aydınlık bir görüntü verdi.

gabrini-pudra-yorumlar

Fiyatına göre başarılı bulduğum bir pudra oldu, çok kuru ciltler sevmeyebilir, çünkü matlaştırma etkisi var. Ama karma yağlı ciltlere tavsiye ederim. Bu arada ürünün hafif bir çiçek kokusu var, kokular sizi rahatsız ediyorsa bu ayrıntıya dikkat edin derim.

Umarım ürünü merak edenler için faydalı bir yazı olmuştur 🙂

Gabrini markasına ait diğer ürün incelemelerim;

Gabrini Kozmetik Kargosu

Gabrini Gül Kurusu Mat Ruj

Gabrini Çikolata Rengi Mat Ruj

Gabrini Altın Sarısı Metalik Far

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.