GALATA BAGS KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI ÇANTALAR

Merhabaa güzel ailem, bu aralar sosyal medya hesaplarından el emeği ürünler üreten o kadar güzel sayfalarla karşılaşıyorum ki, bu durum beni inanılmaz mutlu ediyor, çünkü diğer ülkelerde el yapımı ürünler, etsy gibi internet mağazalarında ciddi fiyatlara satılıyor. Yeteneği olan insanlar gerek çizimleri ile, gerek kişiye özel eşyalarıyla ve aklınıza gelebilecek daha birçok alanda kendi dükkanlarını oluşturup tasarımlarını satıyorlar. Bunlardan biri de ”Galata Bags” bana gönderdikleri minnoş cüzdan/çanta için teşekkür ediyorum;

DSC_0002

Beni tanıyan herkes zaten baykuş desenli herşeyi ne kadar çok sevdiğimi bilir, bu minik çanta da tam zevkime uygundu 🙂

DSC_0005

Galata Bags kişiye özel çantalar tasarlıyor. Yani beğendiğiniz desende,beğendiğiniz şekilde bir çantayı sadece size özel olarak satın alabiliyorsunuz,harika değil mi?

DSC_0006

El emeği olan herşey benim için çok değerlidir, bende bu minik çantaya kozmetik malzemelerimi koydum, dilerseniz telefonunuzu,paranızı da koyabilirsiniz.

DSC_0008

DSC_0009 (2)

Bu da arka kısmı;

DSC_0042

Bu arada Buğra (nişanlım) 10 ekim de askerden geleceği için benim için takvim hep 10 ekimi gösterir oldu 🙂

Galata Bags markasının diğer ürünlerine göz atmak isterseniz TIK

Galata Bags facebook hesabı için TIK

DSC_0004 (2)

Hepinizi çok öpüyoruum,

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. merhaba,ben daha öncede sormuştum,fotoğraflarınızı nasıl çektiğinizi anlatacaktınız ve bana tamam demiştiniz,2 aydır bekliyorum ama yazmadınız, lütfen takipçilerinizin isteklerini umursayın aksi halde başarısızlğı tadacaksınız!

    • merhaba, bu kadar öfkelenmenizi gerektirecek birşey yapmadım, bende insanım, unutabiliyorum, kusura bakmayın lütfen 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.