Garnier Mineral Roll-on Termal Koruma İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Ter kokusu eminim kimsenin duyumsamak istemediği bir durum.. Hem kendimizde hem de başkasında duyumsadığımızda ‘en azından beni’ hayattan soğutan bir durum.. Bir de üzerine spor yapıyorsanız ekstra bir koruma istiyorsunuz koltuk altınızda. Sporda kendi kendime güzel kokmak istiyorum.. Koltuk altı deodorant ve roll-on larına takık değilim, hele spora başlamadan evvel parfüm bile yetiyordu sadece gün içinde, ama şimdi her gün spora gidince ekstra bir koruma için Garnier Mineral Roll-on Termal koruma ürününü denemek istedim, bu ürün hakkında yorumlarım, beğenip beğenmediğim, hepsi yazının devamında, keyifli okumalar;

Garnier Mineral Roll-on Termal Koruma

Yüksek ısı değişikliğinde bile dayanıklı olduğunu, 72 saat koruma vaat ettiğini söylüyor. Cilde nefes aldırdığını ve ıslaklık emici olduğunu da eklemişler. Üzerine kocaman ALKOL içermez yazısına karşın ALÜMİNYUM içeren bir roll-on maalesef..

İçerisinde alüminyum olması ürünü içim sine sine kullanmama engel oluyor aslında 🙁 Ama dediğim gibi, henüz içinde alüminyum içermeyen ve gerçekten koruma sağlayan bir ürün bulamadığımdan kullanıyorum. Gelelim performansına;

Garnier Mineral Roll-on

  • Yuvarlak bir başlığı var koltuk altına uygulanınca hafif bir ıslaklık hissediyorsunuz, rahatsız edici bir his olsa da hemen kuruyor ürün.
  • Gerçekten çok ama çoook güzel kokuyor.. Mis gibi, tertemiz, bayıldım kokusuna!
  • Ter koruması benim için yeterli, koltuk altımdan spor boyunca ter kokusu hissetmedim,
  • Terlemeyi aşırı önlemiyor, ki terlemeyi önlemesi çok ta iyi bir durum değil, ter bezlerini tıkamaması lazım,
  • Benim beğendiğim bir ürün oldu, tek eksisi alüminyum içermesi bence,
  • Kokusu, ter kokusunu önlemesi ideal.

İçim el vere vere tavsiye veremiyorum ama eğer ter kokusu ile başınız dertte ise veya gerçekten güzel kokan, etkili bir roll on önerisi istiyorsanız bakabilirsiniz. Bu arada ürün biraz bereketsiz, çabuk bitti, her duştan sonra kullandığım için olabilir tabii 🙂 Bence mum formda olanlar daha fazla gidiyor, bu sıvı olduğundan daha çabuk bitiyor. Gratis ve diğer marketlerden bulabilirsiniz.

Sprey formda olanını da ŞU yazımdan okuyabilirsiniz.

Daha fazla parfüm incelemesi için PARFÜM kategorime ışınlanabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.