Gillette Fusion Tıraş Jeli İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Blogumda genellikle kadınlara özel bakım ve kozmetik ürünleri inceliyor olsam da erkek takipçilerimin sayısı da azımsanmayacak kadar çok. O yüzden eşimin deneyimlediği, sevdiği veya sevmediği ürünleri de bloguma sık sık ekliyorum ki erkek takipçilerim de faydalansın ve daha verimli alışveriş yapabilsin. Bugün Gillette Fusion Tıraş Jeli incelemesi ile geldim. Keyifli okumalar..

Gillette Tıraş Jeli

Özellikle kalın ve sert sakallara sahip erkekler hem tıraş sırasında ciddi cilt yaralanmaları geçirir hem de cilt yüzeyinde kanamalar, hassasiyet olduğu gibi aynı zamanda da verimli ve ideal bit tıraş deneyimi yaşayamazlar. Hele hele her gün ‘sinek kaydı’ denilen sıfıra yakın tıraş uygulamasını yapıyorsanız, böyle bir kurala sahip işte çalışıyorsanız o zaman sakal tıraşı işkenceye dönüşebilir.. Cilt tahrişleri bir yana sıfıra yakın tıraş uygulaması da yapamazsınız. Çünkü en keskin tıraş bıçakları bile sakalınızı küt ve biçimsiz bir şekilde keserken size acı verir.. Bu noktada mutlaka bir tıraş jeli satın almalı ve bu şekilde tıraş olmalısınız.

Tıraş Jeli Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi piyasada tıraşa yardımcı köpükler ve jeller bulunuyor. Peki tıraş jeli ne işe yarıyor, köpük formdaki ürünlerden farkı nedir?

  • Öncelikle bu tarz ürünlerin ilk amacı elbette sakal tıraşınızı olurken cildinizin tahrişini minimuma indirmektir,
  • Tıraş bıçağı ve sakallarınız arasında kayganlaştırıcı bir madde bırakarak hem tıraşın daha pürüssüz, sakalların daha derinden alınmasını sağlar hem de tıraş sırasında duyacağınız acıyı minimuma indirir,
  • Kupkuru sakalları çok keskin bir tıraş bıçağı ile kesmek hem kötü bir his yaratır hem de zamanlar sakallarınızın çıkış yönünü bozabilir.
  • Jel formdaki ürünleri köpük ürünlerden ayıran fark ise bir tık daha kaygan olması ve kullanımının daha kolay olması, çünkü jel formdayken sakalınızın istediğiniz bölgesine uygulayıp ovalayarak köpürtebilirsiniz.

Gillette Fusion Tıraş Jeli Özellikleri

Jel formda bir ürün fakat eliniz sıkıp ovaladıktan hemen sonra oldukça iyi köpürüyor, bu yüzden bereketli bir ürün, çok uzun süre kullanabilirsiniz;

Köpük formda kocaman oluyor;

Tıraş Köpüğü

Umarım yazı faydalı olmuştur. Bu arada elbette kadınlar da kullanabilir, baskın ve kötü bir kokusu yok kesinlikle, ve etkisi bacak tıraşı için muazzam.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.