Golden Rose 3D Fantastic Lash Maskara İncelemesi

DSC_0006 (2)

Uygun fiyatlı maskaralar arasında en sevdiklerimden bir tanesi de Golden Rose markasına ait bu kırmızı ambalajlı maskara. İncecik fırçası bana Max Factor telescopic maskarayı hatırlatıyor. O maskarayıda çok severdim. Fakat indirimsiz hali 40 tl gibi bir fiyata geldiğinden Golden Rose bittikçe aldığım bir maskara haline geldi.

DSC_0008

Öncelikle bu maskarayı kim sever? Kısa kirpiklerini uzatmak isteyenler,kirpiklerini yapıştırmadan tek tek ayırmak isteyenler ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyenler. Hacim verme konusunda bir vaati var mı bilmiyorum ama kirpikleri fazla dolgunlaştırmadığını söyleyebilirim. Güzelce uzatıyor,tek tek ayırıyor ve kıvırıyor. 2. katı uyguladığınızda daha dolgun kirpiklere kavuşuyorsunuz. Fırçasına yakından bakalım;

DSC_0007 (2)

Ben bu maskarayı alt kirpiklerim için aldım. Alt kirpikler için bence muhteşem bir maskara. Ben şu sıralar Maybelline One by one maskaramı kullandığımdan bunu üst kirpiklerime kullanmıyorum. One by one bitince tamamen Golden Rose 3d maskarama döneceğim. Fiyatı 21 tl. İndirim dönemlerini takip ederek 1 maskara fiyatına 2 tane bile alabilirsiniz. Bu maskaraya benze kırmızı bir maskara daha var 3D yazmasına dikkat edin:)
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.