Golden Rose Definitive Volume Length Maskara İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün upuzuuun ismi olan bir maskarayı inceleyeceğiz 😀 Sanırım artık tam bir maskara canavarı oldum, daha evvel incelediğim tüm maskaraların incelemelerini de okumak isterseniz linklerini yazının son kısmına ekleyeceğim. Hadi hemen Golden Rose markasına ait şu uzun isimli maskarayı incelemeye başlayalım;

DSC_0037 (4)

Çok idaalı bir ismi var, diyor ki; ben hem kirpiklerini uzatacağım, hem tek tek ayıracağım hem de bunları yaparken dolgunluk vereceğim. Biraz fazla uçmuş Golden Rose bence 😀 Çünkü dolgunluk veren maskaralar çoğunlukla uzatmıyor ve kirpikleri tek tek ayırma konusunda başarısız oluyorlar, neyse ön yargılı olmamak lazım,o yüzden hemen fırça yapısını inceleyelim ;

DSC_0036 (3)

Bu arada ambalajına ba-yıl-dım! Bir maskara için fazla şirin değil mii? Yani ambalaj olarak bir albenisi var kabul edelim kızlar,belki bende buna kandım? Neyse zaten aşağıda beğenip beğenmediğim hakkındaki yorumlarımı okuyacaksınız.

DSC_0034 (2)

Benim çok sevdiğim bir fırça yapısı bu. Silikon ile kıl fırça aralığında, incecik diken gibi kılları var ve ortasından hafif bombeli.. Buraya kadar herşey harika. Çünkü benim kirpiklerime bu tarz maskaralar yarıyor,tüm kirpiklerimi kavrayıp tek tek ayırıyor. Ama bu maskara..Sevemedim..Anlaşamadık..

img1468257777689-tile

Kirpiklerimi birbirine yapıştırdı,asla tek tek ayırmadı,uzatmadı,dolgunluk vermedi..Hiçbir şey yapmadı..Bakınız başka bir maskarada kirpiklerim; (golden rose essential waterproof maskara kullandım)

img1467032362321-tile

Benim kirpiklerimin en büyük sorunu kalın,sert ve düz olmaları..Kıvırınca sorun büyük ölçüde çözülse de bu maskara benim kirpiklerimi kaldıramadı,yetmedi, belki çok ince kirpikleriniz varsa güzelce kavrar ve kaldırır. Ama dediğim gibi bana hiç yaramadı;

img1468257777689-tile

Ama güzel bir yorumum da var bu maskara için kızlar. Alt kirpiklerim için kullandığımda bayıldım. Alt kirpiklerimi güzelce boyadı,bulaştırmadı ve tek tek ayırdı. Çünkü alt kirpiklerim yumuşaktır. Yani alt kirpikleriniz için bir maskara arayışındaysanız da bu maskaraya bakabilirsiniz. Bu arada fiyatı 20 tl ben indirimle 15’e almıştım.

Şimdi diğer incelediğim maskaralar için linkleri veriyorum ;

Golden rose essential waterproof maskara

Golden rose 3d fantastic lash maskara

Maybelline rocket volum express maskara

Maybelline one-by-onevolum express maskara

Rimmel Wake Me Up Salatalık Özlü Maskara

Golden Rose İnfinity Lashes Maskara

Kirpiklerim için uyguladığım bakım yazım için Tık

Yeni yazacağım yazılardan anında haberdar olmak için Facebook ve instagram sayfalarımı takip edebilirsiniz. Başka incelemelerde görüşmek üzere hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.