GOLDEN ROSE DİPLİNER İNCELEMESİ/ MAKYAJ

Merhaba güzel ailem, eyelinerlar ve ben ayrılmaz ikilileriz adeta, eyeliner kullanmadan yaptığım makyajlar sanki biraz eksik, biraz mahsun, biraz boynu bükük kalıyorlar 😀 Şaka bir yana eyeliner en çok kullandığım makyaj malzemelerinden biri, hem gece hem de gündüz makyajlarına çok yakıştırıyorum. Hal böyle olunca da sık sık yeni keşifler yapmaya çalışıyorum. Tüm denediğim eyelinerların incelemeleri ve yaptığım makyajların yazılarının linklerini yazının sonuna bırakacağım,tıklayarak okuyabilirsiniz. Son keşfim ise Golden Rose markasına ait bu suya dayanıklı dipliner oldu;

DSC_0106

Suya dayanıklı ibaresini görünce hemen bende bir heyecan, bir alışveriş arzusu 😀 Gözlerim çok hassastır benim, hemen sulanır, akar..Dış müdahalelere gerek kalmadan itina ile makyajımı akıtma potansiyeline sahibim efenim, bende dedim ki ‘suya dayanıklıymış bu, akmaz ki, gün boyu kalır..’ ama hiç te öyle olmadı..

DSC_0103

Ucunda hiç sorun yok,tam sevdiğim kalınlıkta,hafif sügerimsi,hafif sert. Bu tarz dipliner ları kolay uyguluyorum ben. Ama siz buna siyah demişsiniz bu siyah değil,siz buna suya dayanıklı demişsiniz daha suyu görmeden akıyor..

DSC_0105

Bakar mısınız,daha ilk uygulayışımda adeta grimsi bir renk verdi elime, sonra sildim, çalkaladım bir daha sürdüm ama sonuç yine aynı..Buradan eksi puanı aldı zaten..Ardından gözümde denedim, zaten grimsi bir renk verdiğinden simsiyah olmadığından asla güzel ve homojen durmadı,üstelik saniyesinde akma yaptı, gözüm sulanmamıştı bile, sulansa kim bilir yanağıma akacaktı herhalde!

Processed with VSCO

Gördüğünüz gibi ancak bu kadar çekebildim,ki gerçekten eyeliner ı güzel çekerim, ama aktı, uçlarını kulak pamuğuyla silerek bu kadar poz verebildim..Bu arada gözlerimin dış köşelerinde takma kirpikler var, Revlon markasına ait, o kirpiklerin inceleme yazısı da yakında blogumda olacak, gelin makyajım için kirpikler deniyorum, önerileriniz varsa bana yazarsanız memnun olurum 🙂

DSC_0108

Ürün 5 ml, zaten bu boydaki eyeliner ve dipliner lar bu ml de oluyor. İndirimle 12 tl ye almıştım, indirimsiz hali 20 küsürdü. Hayatta böyle bir ürüne 20 tl verilmez,aklınızda varsa hiç almayın canlar.

DSC_0100

Kısacası bizimle değilsin canım,soluk grimsi rengin,zor kuruman,sabitlenmemen,akma yapman.. Atmayacağım elbette, cosplay makyajlarım için kullanırım,ama günlük makyajlarımda tercih edebileceğim bir ürün değil. Diğer eyeliner incelemelerim ve yaptığım makyajlar;

Mavi Eyeliner Makyajı

Maybelline Keçe Uçlu Eyeliner

Essence Eyeliner ve Makyaj

Maybelline Kahverengi Jel Eyeliner ve Makyaj

Pastel Dipliner İncelemesi ve Makyaj

Umarım faydalı bir yazı olmuştur,yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz.Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. canım nyc veya loreal derim, özellikle loreal efsane güzel

    • teşekkür ederim canım birkaç kişiden daha duydum nyc yi, mutlaka bakacağım 🙂

  2. yazmayı unuttum bir de kiss markasının takma kirpikleri çok güzel, doğal, tavsiye ederim

  3. merhaba fotoğraflarınızı nasıl çekiyorsunuz nasıl düzenliyorsunuz, biriyle mi çalışıyorsunuz, lütfen artık yazın, çok merak ediyorum, sadece makinanızı diyorsunuz, bende de canon var nikon mu daha iyi acaba, benimki böyle çekmiyor??

  4. Aynı tecrübeleri yaşayan biri olarak çok keyifle okudum:) Bu ürünü beğenmediğimi yazdığım için bir çok kötü-hatta hakaret içeren- yorum almıştım. Gerçekten çok başarısız bir ürün. Sevgiler..

    • Maalesef sosyal medya yorumlar konusunda acımasız 🙁 yorum için teşekkürler, sevgiler..

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.