Golden Rose Velvet Matte No 18 Ruj incelemesi

DSC_0092

Golden Rose markasının bu mat serisindeki rujların ününü duymayanınız yoktur herhalde. Fiyat performans açısından oldukça beğeni toplayan bu seriden 2 adet ruj aldım bende. Bir tanesi 19 numara olan mat yapıdaki ruj diğeri ise yine aynı seriden 18 numaralı ruj. 19 numaralı ruj incelemem için tık tık (Golden Rose No 19)

DSC_0095

18 numaralı bu rujun rengi içinde turunculuk bulunan tok bir kırmızı. Her cilt rengine yakışmayacak,mutlaka denenip alınması gerektiğini düşündüğüm bir rengi var. Yakışana muhteşem oluyor. Cildi oldukça canlı gösteriyor. Fakat bazı cilt tonlarına çiğ kaçıyor ve soluk bir görünüm veriyor.

DSC_0093

Eğer nötr alt tonlu yada soğuk alt tonluysanız muhtemelen sizede bu renk çok yakışacaktır.Bu renge çok yakın başka bir ruj incelemesi ve cilt alt tonu hakkıda yazımı okumak için tık tık (Mia Moore Ruj Ve Cilt Alt Tonu)

Ben bu ruju özellikle gümüş,şampanya göz makyajlarına çok yakıştırıyorum. Kalıcılığı ise normal bir ruja göre daha iyi. Mat ruj olmasının avantajı sayesinde 4-5 saate kadar dudakta kalabiliyor. Sürümü oldukça kolay. Fakat benim tek sevmediğim özelliği dudak kusurlarını fazlaca belli etmesi. Ben bunun önüne geçmek için rujumu uygulamadan önce mutlaka bir dudak peelingi ile dudağımı ölü derilerden arındırıyorum. Ev yapımı dudak peelingi tarifim için tık tık (Dudak Peelingi)

Buda rujun dudağımdaki duruşu;

img1446834941732

Golden Rose Velvet Matte rujların fiyatı 10-12 tl arasındaydı diye hatırlıyorum. Eğer sizde sürümü kolay ve kalıcı bir ruj arayışındaysanız bu serinin rujlarına bir bakın derim. Mutlaka kendinize uygun bir renk bulursunuz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.