GOLDEN ROSE VELVET MATTE NO 19 RUJ İNCELEMESİ

Herkese yeniden merhaba! Bugün rengiyle sonbahara yakışır harika bir mat rujdan bahsedeceğim. Golden rose markasının çıkardığı bu kırmızı kapaklı mat rujları duymayanınız kalmamıştır sanırım. Gerek renk seçenekleriyle gerek kalıcılığıyla ve en önemlisi de fiyatıyla çoğu kişinin gönlüne taht kurdu bu seri. Bende bu seriden hafif bordomsu hafif kırmızımsı bir renk tercih ettim. Açık tonlardaki ‘nude’ diye tabir edilen rujlar hem bana yakışmıyor hemde o tarz yumuşak renklerin mat olmasını çok sevmediğimden bu rujun rengi tam benlik. Aslında 18 19 ve 20 numaraları ton olarak birbirine yakın. Seçmekte zorlanacağınız bu renklerin size yakışıp yakışmadığını anlamak için mutlaka tester’ını denemenizi tavsiye ediyorum. Örneğin bu renk görünüşte oldukça tok bir bordo durmasına rağmen benim dudaklarımda canlı bir kırmızı renk alıyor.

DSC_0070

dudağımdaki duruşu ise şu şekilde;

img1446834739982

Rujun kalıcılığı gayet yerinde fakat sürümü gerçekten beni zorluyor. Oldukça sert ve yanlış sürdüğünüzde silmesi biraz zor. Mutlaka sildiğiniz yerde renk bırakıyor. O yüzden dudak kalemi kullanmak akıllıca olacaktır diye düşünüyorum. Ürünün ambalajını çok beğendim. Çantama attığımda kapağı açılan ve heba olan rujlarımdan sonra akıllandım ve aldığım rujların ambalajlarına da dikkat eder oldum.

DSC_0069

Bu rujların satış fiyatı 12- 15 tl diye hatırlıyorum. Eğer şu sıralar sonbahara yakışır bir renk ve mat bir ruj arayışındaysanız bu seriye bakmanızı tavsiye ederim. Hoşçakalın! 🙂
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.