Goorin Bros Tüm Ürünler

Goorin Bros Tüm Ürünler

Nomadic Republic, dünyaca ünlü markaları bir araya getiren güçlü şapka, terlik, sandalet, çanta gibi kategorileriyle kullanıcılarına farklı alanlarda birbirinden konforlu ve estetik ürün seçenekleri sunuyor. Nomadic Republic’in en sevilen markaları arasında yer alan Goorin Bros, birbirinden estetik ve konforlu şapka ve bere seçenekleriyle yıllardır kullanıcıların beğenisini topluyor. Farklı renk, desen ve tasarım öğeleriyle öne çıkan Goorin Bros şapka ve bere modelleri hem yazın güneşten koruyan siperlikli çeşitleri hem de kışın başı sıcak ve konforlu tutan bere modelleri ile öne dikkat çekiyor. Goorin Bros’un en sevilen ürün gruplarından birini ise Animal Farm serisi oluşturuyor. Animal Farm serisi sevilen yüzlerce hayvan figürünü içeren şapka modellerinden oluşuyor.

Goorin Bros Şapka Modelleri

Goorin Bros Animal Farm serisi, uzun yıllardır tüm dünyada severek tercih edilen bir şapka koleksiyonundan oluşuyor. Sporu ve spor giyimi hayatının bir parçası olarak gören kullanıcıları konfor, estetik ve kullanışlılıkla buluşturan marka, orijinal tasarımları ile diğer markalardan ayrılıyor. Animal Farm serisinde serinin adına da ilham veren hayvan figürlerinin öne çıktığı görülüyor. Arslan, kedi, köpek, geyik, kurt, flamingo, horoz, boğa, kaplan, panter, yılan, ayı, baykuş, yunus, uğur böceği, arı, papağan, kartal, köpek balığı gibi onlarca farklı hayvan figürü ile tasarlanan Animal Farm serisinde tüm desenlerin son derece eğlenceli ve şık çizimlerden oluştuğu görülüyor. Animal Farm serisindeki şapkalarda oldukça zengin bir renk seçeneği de göze çarpıyor. Siyah, beyaz, kahverengi, mavi, lacivert, beyaz ve kırmızı gibi sık tercih edilen düz renklerin yanı sıra, birkaç rengin kombinasyonu ile tasarlanan şapkalarda kamuflaj gibi çok sevilen farklı desenlerin de kullanıldığı görülüyor.

Goorin Bros Marka Ürünler

Animal Farm serisinde yer alan şapkalar hem sportif etkinliklerde hem de günlük olarak güneşten korunmak ve spor bir şıklığa sahip olmak için kullanılabiliyor. Bu özel seri, yaz kış olarak kullanılabilirken, özellikle kışın aynı serinin bere çeşitlerinin de severek tercih edildiği görülüyor. Animal Farm serisi güneş siperlikli şapkalardan oluşması nedeniyle güneşin zararlı ışınlarını önlüyor. Şapka modellerinin arka kısmında yer alan özel file bölümü ise baş bölgesinin hava almasını sağlayarak terleme sorununun önüne geçiyor. Kaliteli astar file özelliği ise ciltte tahriş ya da alerji gibi sorunlar yaşayan kişiler için etkili bir tercih oluyor. Ayarlanabilir kayışlar ise şapkaların farklı kafa ölçülerine göre, unisex kullanıma imkan vererek uyumlanabilmesini sağlıyor. Bu şekilde seri, hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor.

Goorin Bros Şapka Fiyatları

Goorin Bros Animal Farm hayvanlı şapka model serisi tam koleksiyon olarak sadece Nomadic Republic çatısı altında sunuluyor. Birbirinden şık, estetik ve stil sahibi şapka modelleri arasında özellikle horoz (cock) figürlü şapkalar, Stallion ve King şapka çeşitleri büyük ilgi görüyor. Tüm dünyada ünlüler tarafından severek tercih edilen Goorin Bros Animal Farm serisi, fiyat performans açısından da fark yaratıyor. Farklı modellere göre çeşitlilik gösteren fiyatlar, kullanıcıların beklentisini karşılıyor ve memnuniyet yaratıyor.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.