Gratis City Color Fusion Bronzing Far Paleti

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır blogumda renkli kozmetik alışverişi paylaşmıyor, şöyle ballandıra ballandıra bir yazı yazmıyordum! Geçtiğimiz günlerden Gratis indiriminde harika bir far paleti kaptım! Kaptım diyorum çünkü gerçekten fiyatına göre oldukça pigmentli, işlevsel farlara sahip bir palet. Gratis’in kendi bünyesinde bulabileceğiniz City Color markasının ‘ Fusion Bronzing’ far paleti sizlerle, keyifli okumalar..

Uygun Fiyatlı Far Paleti Önerisi

Sert materyalden üretilmiş bir ambalajı var, deri görünümlü bir kaplama gibi, özenli ve şık duruyor. Hemen içine, farların renklerine bakalım;

Hepsi sedefli renklerden oluşan farların pigmentleri inanılmaz iyi! Uygun fiyatına rağmen bu kadar pigmentli olmalarına çok şaşırdım!

Paletin içinde çok hoş bronz tonlardan daha canlı turuncu, şeftali, pembe altın denilen ‘rose gold’ tonlarına, şampanyalara varana dek muazzam renkler var;

Her biri birbiri ile uyumlu renkler, ortaya bambaşka göz makyajları çıkartabilir veya mat farlarınız ile kullanarak daha cesur göz makyajları da yapabilirsiniz. Yani demem o ki elinizde bu tarz hepsi ışıltılı, sedefli, yağ gibi farlar varken kesinlikle göz makyajlarında daha farklı, iddialı, cesur seçeneklere yönelebilirsiniz.

Göz kapağına uygulayabilir, göz pınarına geçebilir, bazı renkleri bronzer – aydınlatıcı gibi de kullanabilirsiniz.

İndirimde 24 tl gibi bir fiyata aldığım bu palet bence parasını sonuna kadar hak ediyor, oldukça pigmentli ve bir o kadar da kullanışlı. Elinizde sedefli far yok ise Gratis mağazalarında satılan City Color markasının bu Fusion Bronzing far paletine bakabilirsiniz.

Umarım faydalı ve keyifli bir yazı olmuştur 🙂

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.