Groomed Brunette Saç Bakım Seti / Kahverengi Ve Koyu Saçlar

Merhaba güzel ailem! Kendimi bildim bileli kahverengi saçlara sahibim ve saç rengimi değiştirmeyi, radikal bir değişiklik yapmayı hiç istemedim. Arada bir minik ışıltılar attırdım ama saç rengim her daim kahve olarak kaldı. Neden bilmiyorum ama kestane, çikolata rengi saçlara aşığım, belki kimilerine bu saç rengi sıradan gelebilir ama bana çok sağlıklı ve bakımlı geliyor.. Hal böyle olunca kahverengi saçlarımın kahve tonunu daha da vurgulamak hoşuma gidiyor! Geçtiğimiz günlerde tam da ihtiyaç duyduğum ‘koyu ve kahve saçlara özel’ bakım ürünleri elime ulaşınca çok sevindim! Groomed ‘Brunette’ saç bakım seti bugün mercek altında olacak! Sarı saçlara özel bakım setlerini duymuştum, sonunda biz koyu renkli saçlara özel, saç rengimizi daha da ortaya çıkartacak bir seri üretildi, oh bee! 😀

Groomed Kahverengi ve Koyu Saçlar İçin Bakım Seti

Öncelikle öyle nazik, öyle şık bir sunumla karşılaştım ki.. Bir süre kutunun güzelliğini bozamadım, çekim yapmak için sakladım.. İncelememize başlamadan evvel hemen en çok merak edilecek soruyu cevaplandırayım, Groomed Brunette saç bakım setini nerelerden alabilirsiniz?

 • Groomed.com.tr
 • Bakimliolmak.com
 • Naturakeratin.com.tr

Kahverengi Saçlar İçin Saç Bakım Seti

Setin içeriğinde tüm saç bakımını tamamlayabileceğiniz ürünler var. Şampuan, saç spreyi ve saç maskesi. Serinin tamamı mis gibi hafif vanilyalı bir kokudan oluşuyor. Benim en çok ilgimi çeken şey ise elbette ürünlerin o bronz yansımalı renkleri! Birazdan daha detaylı göstereceğim zaten, şampuan ve saç spreyinin içinde bronz, kahve yansımalı minicik ışıltılar var!

Şimdi ürünlerin vaatlerine göz atalım, ardından yorumlara geçelim canlar;

Groomed Brunette serisi kahverengi ve koyu saçlar için özel tasarlanmıştır. Formülündeki özel bileşenler sayesinde saç renginin daha uzun süre parlak canlı kalmasını sağlar. Formülünde boya koruyucu, termal koruyucu ham maddeler ve UV filtresi içerir. Bu sayede saç  rengini dış etkenlere karşı korur, saç boyama süresini uzatır. İçerisindeki sedef tanecikleri saçlara ışıltı kazandırır. Saçları besleyen keratin içermektedir.

Groomed brunette saç bakım seti şampuan, saç spreyi ve saç maskesi ürünlerinden oluşmaktadır. Brunnete serisini koyu renkli saçlara sahip olan herkes kullanabilir. Şampuanımız sülfat, paraben ve sles içermediği için organik besleyici bir şampuandır. Brunette saç spreyi ile saçlarınıza kolay taranım, parlaklık ve yumuşaklık kazandıracaksınız. Brunette saç maskesi tam bir nem bombası içeriğindeki yüksek keratin ve proteinler saçlarınızı kökten uca beslerken saçlarınıza mükemmel bir nemlendirme sağlar.

Saç Maskesi

Haftada 1 en fazla 2 kere uygulanan saç maskesini henüz 1 kez deneyimlememe rağmen ilk seferde bile saçlarımı çok güzel nemlendirdi! Saç uçlarım normalde daha kuru görünürdü fakat maskeden sonra saç uçlarım nemli, yumuşacık göründü, ayrıca saçlarım çok daha iyi şekil aldı ve en önemlisi tiftik tiftik olup elektiriklenmedi! Bu benim için mucize, saçlarım hem çoktur hemde kabarıktır çünkü.

Kıvamı balm gibi, kokusu mis.. Tüm gün saçımda kaldı kokusu. Ben maskeleri saç dibime uygulamam, sadece saç uçlarına ve biraz da boylarına uyguladım. Yağlanma yapmadı.

Şampuan

İşte en ilginç ürünlerden biri! Işıltılı şampuan! Evet evet, içinde resmen ufacık ışıltılar var;

Ne kadar yansıtabildim bilmiyorum ama bu ışıltılar sim gibi değil, elinize alınca tıpkı aydınlatıcı gibi oluyor. Bu sayede saçlarınız çok daha parlak ve bakımlı görünüyor!

İçerisinde Sles gibi zararlı içerikler bulunmadığı gibi UV yani güneş koruması var. Saçları sertleştirmeden, kurutmadan ve yağlandırmadan temizliyor. Yıkama sonrası bu minicik ışıltılar kurutma ile beraber tamamen saçınıza işliyor ve her bir saç teliniz ışıl ışıl parlıyor. Dediğim gibi sim gibi düşünmeyin, ışıltı veriyor.

Saç Spreyi

İşte sürekli elimin gittiği saç bakım ürünü bu tarz taramayı kolaylaştırıcı spreyler.. Saçlarım gür ve uzun, dolaşmaya meyilli. Eğer elimin altında duştan sonra saçlarıma sıkacağım bu tarz spreyler yoksa vay halime.. O tarak takılır saçlarıma, saçlarımı yola yola açarım.. 1 kez bu hayata düşmüştüm.. O günden sonra daima elimin altında böyle saçları taramayı kolaylaştırıcı, elektiriği alıcı spreyler bulunduruyorum. Groomed saç spreyi de yine içinde ışıltılar bulunan, saç parfümü gibi kalıcı kokuya sahip bir ürün;

Duştan sonra saçlarıma sıkıp kurutuyorum hem elektiriklenmeyi önlüyor hem de saçlarım ışıl ışıl parlarken mis gibi kokuyor.

Özellikle;

 • Gür,
 • Yoğun,
 • Uzun,
 • Zor şekil alan,
 • Çabuk matlaşan,
 • Cansız saçlarınız varsa ve;
 • Saçlarınızı sık sık şekillendiriyorsanız,
 • Sık sık model yapıyorsanız tavsiye ederim!

Saçlarım olduğundan daha güzel bir kahve tonu oldu ve gün içinde sık sık iltifat alıyorum, herkes saçlarımın çok parladığını söylüyor 🙂

Bu güzel sunum ve saçlarıma özel bakım ürünleri için çok teşekkür ederim 🙂

Daha fazla BAKIM yazısı ve incelemelerim için tıklayın!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.