GÜNÜN OJESİ / POLKA DOTS

Meerhabaa güzel ailem, yine yeni yeniden bir oje yazısıyla sizlerleyim, bugün yapması en kolay ama sonucu oldukça dikkat çekici olan minik benekli bir tırnak süsleme yaptım. ‘Polka Dots’ olarak geçen bu moda akımında kıyafetler, şallar, fularlar da çok sevimli, bende tırnaklarımı bu modaya uydurdum ve ortaya neşeli görseller çıktı;

benekli_oje_deseni

İlk olarak işe tırnaklarımı rengarenk pastel renklere boyayarak başladım. Eğer daha sade bir görünüm istiyorsanız siyah-kırmızı, siyah-beyaz, lacivert-kırmızı renkleri birlikte kombinleyerek daha şık tırnak süslemeleri de yapabilirsiniz.

oje_fikirleri

Benim bu çalışmada kullandığım ojeler sırasıyla;

renkli_oje_numaralari

  • Bebe mavisi oje: She 103
  • Sarı oje: Nyc 600
  • Su yeşili oje: Nyc 601
  • Mor oje: Rimmel 558
  • Yavruağzı oje:Rimmel 408

kolay_oje_desenleri

Noktacıkları siyah yapmayı tercih ettim, bu tarz minik noktacıkları kürdan,kulak çubuğu ve tel tokanın yuvarlak ucu ile yapabilirsiniz. Ben tel tokanın verdiği yuvarlaklığı ve büyüklüğü sevdiğimden bu çalışmamda da tel toka kullandım :)) Umarım ilham alacağınız bir tırnak süslemesi olmuştur ^^.

Tırnaklarıma badem şeklini nasıl verdiğimi,evde manikürümü nasıl yaptığımı, tırnak bakımımı, hijyenimi nasıl sağladığımı, evde tırnak beyazlatma, hızlı uzatma yöntemlerimi ve diğer tüüüm ojelerimi, tırnak süslemelerimi görmek isterseniz TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.