Güzel Bir Gün / Minik Alışveriş

Pazar günleri sevdicekle buluşma,sohbet ve alışveriş günü oluyor benim için. Birlikte vakit geçirmeyi en sevdiğim insan,arkadaşım,dostum o aynı zamanda. Hal böyle olunca beraber geçirdiğimiz vakte doyum olmuyor 🙂

DSC_0086

Çılgın bir menüsü olan Zaytung Zone Kızılayda bulunuyor. Ankarada yaşayanlara önerebileceğim bir mekan. Yemekleri çok lezzetli,fiyatları abartılı pahalı değil ve en önemlisi oturup sohbet edebileceğiniz ferah bir mekan bence. Kızılayda böyle nezih yerler bulmak zor. O yüzden Zaytung aklınızda bulunsun:)

DSC_0091

Vee tabii papatya sever bünyeye bir demet papatya almayı da ihmal etmemiş sevdicek 🙂 Blogumun isminden de anlaşıldığı üzere papatya benim enn sevdiğim çiçektir. Saflığı,temizliği,yalın güzelliği ifade ediyor bence.

Büyük gratis ve watsons indirimden hiçbir şey almadım. Çünkü elimde çok fazla ürün birikti. Onları bitirmeden de almayı düşünmüyorum. Ama minnak bir alışveriş yaptım tabii;

cats

Bu kış hardal rengine takmış durumdayım. Uzun zamandır böyle ponponlu bir şapka almak istiyordum bulur bulmaz hemen aldım bende.

Madame Coco ballı vücut losyonu. Buram buram bal kokuyor harika! Tam bir kış kokusu. Uzuun saatler kokusu bir yere gitmiyor. Üstelik nemlendirmesi de çok başarılı. Bittikçe alacağım sanırım çünkü kokusuna bayıldım!

Tırnaklarımı yıllardır kısa kullanıyordum. Tahta törpüler işimi görüyordu. Ama şu sıralar blog için nail art ile uğraştığımdan tırnaklarım hiç olmadığı kadar uzun. Şekillendirmekte zorlanmaya başlamıştım. Eklipsin bu cam törpüsünü aldım bende. Yalnız cam törpülerde dikkat etmek gerekiyor 2,3 ileri geri de tırnağın yarısını götürüyor:D

Youtube popisi meşhur Nikkietutorials Nivea men balsamı makyaj öncesi cildine sürüyor ve iddaasına göre makyaj gün boyu yerinden kıpırdamıyor(muş). Bunu balsamın içindeki gliserine bağlıyor. Deneyimliyorum şu sıralar en kısa zamanda yorumlarımı belirttiğim bir yazı gelecek.

İşte benim haftasonum böyle geçti papatya aşkı ailesi..

DSC_0057

 

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.