Haftanın Mutluluğu

Birkaç gündür oldukça tatlı bir telaş içindeyim,aktif olamadım. Çocukluğumdan genç kızlığıma kadar her ay dergi alır,onları biriktirirdim. Şimdi ise hayal dahi edemeyeceğim bir mutluluk içindeyim. Çok sevdiğim dergilerden birinde ufak bir köşe yazısı yazacağım. Mutluluktan çığlık atmak istiyorum 😀 Benim için ulaşılması çok güç bir hayaldi bu.Ama kısa zamanda sizlerinde desteğiyle buralara kadar geldim. Buradan herhangi bir maddi amaç hiç gütmedim ama şuanda gerçekleşen herşey bana hem maddi hemde manevi olarak bir geri dönüş sağladı.Bunda özgün olmamın büyük katkısı var diye düşünüyorum. Ama en önemlisi şuan bulunduğum konum için sizlere sonsuz teşekkür ederim birlikte kocaman bir aile olduk..

DSC_0095

Konu içeriği ve fotoğraf çekimlerim şimdilik tatlı bir sır olarak kalsın:D Sizinle detayları paylaşmaya devam edeceğim. Bu arada blog yazmak,etiket girmek, blog teması,blog üzerinden nasıl maddi bir kaynak sağlayabilirsiniz,hobinizi nasıl işe dönüştürebilirsiniz,bu işin artı ve eksileri neler? Tüm bunlar hakkında çeşitli yazılar yazmaya çalışacağım. Blog yazmaya yeni başlayanlar içi yararlı olacağını düşünüyorum.

DSC_0014 (2)

Bu konular hakkında ya da başka konular hakkında neler yazmamı istersiniz,lütfen bana yorum olarak belirtin:) Yorumlarınızı olabildiğince çabuk yanıtlamaya gayret ediyorum ve çok önemsiyorum:) Blogumu sağ üstteki g+ simgesinden takip edebilir,yazdığım konulardan hemen haberdar olabilirsiniz.

DSC_0016

Mutluluğumu hemen sizlerle paylaşmak istedim çünkü içim içime sığmadı. En kısa zamanda köşe yazısının içeriği ve görsellerimle burada olacağım.Şimdilik benden bu kadar,beni sosyal medya hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın,hepinizi çok seviyorum!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

  1. Güzel kızım benim seni çok tebrik ediyor ve daha güzel başarılara imza atacağını biliyorum.Milyonlarca blog var fakat insan kendine güvenli ve kalemini kullanmakta yetenekli ise milyonların arasından sıyrılıp en güzel konumlara gelebilir. Sana bütün kalbimle güveniyor ve sonsuz başarılar diliyorum.Sevgilerimle güzel kızım.Mutluluğunu paylaşıyorum…

    • teşekkür ederim canım annecim,senin fikirlerin,desteğin,yanımda olman benim için çok değerli,hep beraber daha mutlu günlere daha güzel başarılara inşallah..

  2. Mutluluğun daim olsun 🙂 ♥

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.