Haftasonu Anıları

DSC_0002

Bu aralar yoğun günler geçiriyorum. Faaliyet olarak olmasada düşünceler kafamın içinde karmaşık bir trafik oluşturuyor. Mezun olduktan sonra ne yapacağımı yıllar önce planlamıştım. Hayallerime beni 1 adım daha yakınlaştıracak projeleri tasarlayıp hayata geçirmeye çalışıyorum. Artık kendimi çalışma hayatına hazır hissediyorum. Bunun için cv hazırlamakla uğraşıyorum..

Haftasonu benim için oldukça sakin ve huzurlu geçti..

DSC_0004

Tüm hayallerimi,planlarımı güzel bir kahvaltı eşliğinde sevdiğimle paylaştım.Ondan güç ve destek aldıktan sonra aşama aşama hayallerime giden yolu planladık. Bir işletme sahibi olmak elbette ciddi riskleri üstlenmeyi gerektiriyor. Bu yüzden pastahane açma hayalim için bir süre güzel bir yerde tecrübe kazanmaya karar verdim. Böylece daha emin adımlarla hayalime ulaşmış olacağım.. Hayallerim demişken uzuun uzun sohbet yazımı okumak için tık tık Hoşçakal 2015

DSC_0003 (2)

Akşam üzeri ise sevdiğim ve ailemle evde güzel bir sohbet havası vardı. Şu sıralar en ihtiyacım olan şey huzur.. Yeni bir işe başlama fikri,yeni bir ortama adaptasyon sürecim,yeni tanışacağım insanlar derken ister istemez içimde tatlı bir heyecan ve stres oluyor.. Akşam üzeri bu güzel ortamla heyecanımı ve stresimi bir nebze olsun dizginlemiş oldum..

DSC_0043

Bu hafta yine minik alışverişler yaptım. Yazıları yakında blogumda olacak. Şimdilik görseller üzerinde çalışıyorum. Buraya yazdığım her cümleyi,yüklediğim her görseli belkide 5-6 seçeneğin arasından seçip koyuyorum. Oldukça özeniyorum anlayacağınız.. Hal böyle olunca yeni bir yazı yazmak aslında 1-2 saatimi alabiliyor. Sizler burada 3-5 görsel ve 2-3 paragraf yazı görüyorsunuz. Bu işin arka planında yoğun bir çalışma oluyor. Bu durumdan hiç şikayetçi değilim. Aksine hoşuma gidiyor. Umarım sizlerde burada olduğunuz müddetçe biraz olsun kafanızı dağıtabiliyor,hayatıma dahil olabiliyorsunuzdur.

DSC_0032

İşte benim haftasonum ve bu aralar hayatım böyle geçiyor papatya aşkı ailesi..

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Canımmm inşallah her şey istediğin gibi olur, Allah karşına iyi insanlar çıkarsın ve emeğini boşa çıkarmasın. Blogunu severek takip eden biri olarak merak edilip, özleniyorsun . İnşallah gün gelir bize pastanenden de kareler aktarırsın ve bunu başaracağına çok inanıyorum. Seviliyosun 🙂

    • Ya temiz yüreğini yerim senin :)) çok çok teşekkür ederim güzel dileklerin için canım benimm :))

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.