Haftayı Güzel Geçİrmenin En İyİ Yolu..

DSC_0005

Eğer çalışan bir kadınsanız sabahları evden aceleyle çıkıp tüm gün ‘keşke bunu giymeseydim’ dememek için tüm haftanın kombinlerini dolabınıza hazırlayabilirsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hemde uyku sersemliği ile kendinizi içinde iyi hissetmediğiniz kıyafetleri giymemiş olursunuz.Tüm gün sizi sıkan,üşüten yada terleten kıyafetler çalışma performansınızı da etkiler..

DSC_0004 (2)(Pantolon mango,gömlek vintage)

Haftanın aksesuar ve kozmetik malzemelerini de ufak bir tepsi yada sepete düzenleyebilirsiniz,böylece sabahları kaos yaşamamış olursunuz. Eğer sürebiliyorsanız ojelerinizi de akşam sürmeniz sabah 5 dakika daha kahvaltı keyfi yapmanıza olanak sağlayacaktır.Hem çalışan hemde bakımlı bir kadın olmak zor elbette,sadece hayatımızı biraz olsun kolaylaştıracak birkaç öneri sunmak istedim..:)

DSC_0009

Gün içinde gözünüze hoş gelen herşeyi fotoğraflayın,kendinize anılar biriktirin. Üzerinden zaman geçtiğinde o çektiğiniz fotoğraflara bakmak çok hoşunuza gidecek.Haftanın stresine değil de güzelliklerine odaklanın yani:)

DSC_0045

Çantanızdan kitap eksik etmeyin,yol boyunca otobüste insanların suratlarına boş boş bakmaktansa farklı dünyalara yolculuk yapın..Kitap önerilerim için kategorilerden ‘kültür’ başlığını seçip ilgili yazılara gidebilirsiniz..

Processed with VSCO

Hep biri size çiçek alacak değil ya,siz kendinize şöyle mis kokulusundan bir buket çiçek alın,eve gelip suya koyun çiçeklerinizi. Tüm ay odanızı,evinizi süslesin,mis gibi kokutsun.. Beğendiğiniz bir parça çiçeği kitap arasında kurutmayı da unutmayın sakın.. 🙂

IMG_20160121_000946

Çocukluğunuzu, ve en önemlisi içinizdeki umudu yitirmeyin,dua etmeyi sakın unutmayın,şükretmeyi de tabii..Hafta içi yaşadığınız ve yaşayacağınız tüm zorluklar için Allah’a sığının,o size bir yol açar..

DSC_0100

Gün içinde sizi gevşeten ve rahatlatıcı müzikler dinleyerek günü daha az stresli bitirebilirsiniz:)

BeautyPlus_20160204005309_save

Vee son olarak sevdiklerinize on yüz milyon kez sarılın :)) Onları sevdiğinizi söylemekten hiç çekinmeyin,çünkü hayat sevgiyi paylaşınca güzel..
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.