HAPPYCASSETTO İLE HAYATINIZI DÜZENLEYİN

DSC_0015

Merhabaa güzel ailem,bugün benim gibi ‘düzen’ delisi kişiler için çok farklı bir konuya değineceğim. Bahsedeceğim marka hem ergonomik ürünleriyle evinizi,dolaplarınızı düzenlemeyi vaat ediyor hem de ‘evinize’ gelerek, evet yalnış duymadınız evinize gelerek profosyonel bir ekip ile size özel bir düzen kuruyor. Happycassetto markası sadece eviniz için değil ofis düzeniniz için de size yardımcı oluyor.

Ev düzeni için sunduğu hizmetler;Dolap düzenleme,Çekmece Düzenleme,Oda Düzenleme,Mutfak Düzenleme

Ofis Düzeni için sunduğu hizmetler;Günlerinizin büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofislerinizi düzenleyerek size hem kullanışlı hem de estetik görünümlü ofisler sağlayarak iş hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Bana gönderdikleri minik düzenleyiciye bakalım;

DSC_0011 (2)

Minik bez bir düzenleyici göndermişler,benim çok hoşuma gitti,oldukça şirin buldum.Eğer diğer düzenleyicilerini de merak ediyorsanız Tık

DSC_0012 (2)

Sitesinde yazan açıklamada;

Evini/ofisini düzenletmeye karar veren müşterilerimizle ön görüşme yaptıktan sonra düzenlenecek alanda öncelikle fizibilite çalışması yapıyoruz. Düzenlenecek eşyaları tespit ettikten sonra ihtiyaçları (askılar, kutular, ayraçlar vs)  belirliyoruz.  İhtiyaçlarımızın alışverişini yaptıktan sonra düzenleme malzemelerimizle düzenlenecek eve/ofise gidiyoruz. Önce eşyaları müşterinin ihtiyacına göre ayıklıyoruz. Eşyaların kullanım sıklığını belirledikten sonra sınıflarına göre gruplara  ayırıyoruz. Örneğin; bir giysi dolabında, askıya asılacaklar, katlanacaklar, uzun kollular, kısa kollular, renkliler, beyazlar, aksesuarlar, ayakkabılar gibi ayrım yapıyoruz. Tüm süreci müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz ve müşteriye özgü çözümler üretiyoruz. Web sitemizde (www.happycassetto.com ) örnek fotoğraflarımızı görebilirsiniz.
Bununla birlikte müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaca özel olarak happycassetto tarafından tasarlanmış ürünlerin satışını etsy (www.happycassetto.etsy.com) ve zet (www.zet.com/tasarım/happycassetto) dükkanlarımızda yapmaktayız.

DSC_0018

Bende bu şirin bez düzenleyicime makyaj fırçalarımı koydum, nasıl olmuş sizce 🙂

DSC_0021

Happycassetto ilgimi çekmeyi başardı, belki evimde ofis düzenimi oluşturmak için yardım alabilirim, dolap düzenim için ise çeşitli ergonomik düzenleyiciler yaptırabilirim. Sizin de aklınızda bulunsun,belki bir gün profosyonel bir ekibe ihtiyacınız olursa hemencik aklınıza ben geleyim,yazım gelsin. Hepinizi çok öpüyoruuum!

DSC_0019 (4)

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

(edit:şuan inanılmaz hastayım,ateşler içinde yanıyorum canlarım,5 dakikada yazdığım yazıyı tam 1 saatte yazabildim. Dikkat ettim ama mutlaka aralarda cümle düşüklüğü, imla hataları vardır, lütfen görmezden gelin bu seferlik 🙂 )
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.