HELLO KİTTY DUDAK ÜRÜNLERİ / EKKA KOZMETİK KARGOSU

Merhabaa güzel ailem, bugün güne şirin bir kargoyla başladım, kargo Ekkakozmetik.com dan geldi. Kargomdan neler çıktığını hemen sizinle de paylaşmak istedim. Bahsedeceğim ürünlerin detaylı incelemesi ve yaptığım makyajlar ile gösterimi de yakında blogumda olacak. Şimdilik sadece ‘ilk izlenim’ yazısı olsun bu ^^. O zamaan haydi hemen ürünlere göz atalım;

hello_kitty_makyaj_urunleri

Bu şirin ambalajlı iki ürün de dudaklar için. Yumurta şeklinde olan dudak nemlendiricisi, inanılmaz gerçek çilek kokuyor, şeklini ise Sephora dudak koruyucusuna benzettim, hatta birebir aynısı;

hello_kitty_ruj

Kırmızı renk verecek sandım ama daha pembemsi bir renk verdi. Dudaklarımda görünüşünü diğer ayrıntılı inceleme yazıma saklıyorum, beklemede kalın :))

kirmizi_mat_ruj

Hello Kitty ‘velvet suede, matte, lipgloss’ ilk okuduğumda aklımdaki deli sorular;

  • Nasıl yaniii lipgloss adı üstünde parlak olur, bu ürün mat mıı?
  • Kadife bitişli diyor bir de??
  • Mat ve kadife bitişli bir gloss mu, ama nasıl?? 😀

Ben bu ruj kadar kalıcı bir mat ruj kullanmadım, yemin ederim elimden kazıyarak çıkardım. Kadife gibi bir duruşu var, bir sonraki yazımda dudaklarımda göreceksiniz zaten. Bu arada bu ruj da çok ‘lezzetli’ kokuyor, şeker gibi!

Ekkakozmetik.com ailesine bu güzel hediyeleri için teşekkür ederim. Bu arada bahettiğim ürünler ‘Rossmann’ mağazalarında henüz yeni satışa çıkmış,(ama henüz her mağazasında yokmuş,olmayanlara yakında gelecekmiş) bana bu şirin ürünleri ilk deneyenlerden olma şansını verdiklerine çok memnun oldum:))

ekka_kozmetik

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.