Her İhtiyaca Uygun Yatak Modelleri

Uyku ve dinlenme gereksinimini karşılamak için üretilen Puffy yatak modelleri, yenilikçi çözümleri ile kullanıcısını memnun etmeyi amaçlar.Yatakların uyku geçişini hızlandırması ve kesintisiz uykuyu sağlaması için bir takım işlevsel özellikler eklenir. Böylelikle her bir ürün, ebatı, yumuşaklığı, materyaliyle farklı ihtiyaçları başarıyla karşılar. Puffy, yenilikçi tasarımları sayesinde kolay ve geniş seçim imkanları sunar. Puffy, uyku dostu yatak modelleri ile sizleri geniş seçenekli yatak koleksiyonunda buluşturur. Tasarımların her biri, uyku verimini arttırmak için insan anatomisine özel olarak dizayn edilir ve koleksiyonda sizlerin beğenisine sunulur.

Yatak Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Uyku, sağlığınızı ve günlük yaşamınızı etkileyen bir ihtiyaçtır. Birçok kişi, aktif yaşam dinamizminde iyi bir uyku deneyimleme arzusuna sahiptir. Gününüzün verimli geçmesini istiyorsanız uyku düzeninizin de ideal olması gerekir. Uyku düzeninin korunması sadece zamana bağlı değil, yatağın kalitesine de bağlıdır. Çünkü rahatsızlığa sebebiyet verecek herhangi bir durum, uykunuzu kaçırabilir. Özellikle süregelen rahatsızlıklarda uyku kaliteniz bozulur, dolayısıyla ruh haliniz ve sağlığınız etkilenebilir. İyi bir yatak seçimi, uykuda yaşanacak olumsuzlukları önlemeye yardımcı olabilir. Bunun için yatak seçiminde önce uyku alışkanlıklarınızın ve ihtiyacınızın tam olarak ne olduğunu çözümlemeniz gerekir. Sonrasında sertlik derecesi, ebatı, kenar yüksekliği, kumaşı farklılık gösteren yatak modellerinden hangisine uyumlu olduğunuzu anlamak ve doğru karar vermek için ürün ile ilgili detayları ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Konfor Sunan Yatak Modelleri

Puffy, koleksiyonunda uykuya iyi gelen tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak modellerini seçimlere sunar. Yatak modelleri, koleksiyonda çeşitli ihtiyaçlar ışığında sınıflandırılır. İhtiyaca göre yatakların sıralanışı şu şekildedir:

Anti alerjik yatak
Terlemeyi engelleyen yatak
Yıkanabilir kılıflı yatak
Çiftler için yüksek konforlu yatak
Ekstra lüks konforlu yatak
Dinlendiren yatak
Bel,boyun ve sırt problemlerine özel yatak
Stres azaltan yatak
Doğal içerikli yatak
Yüksek kilolulara özel yatak
Yün ve pamuk yatak
Dört mevsim yatak

Yatak modellerinin birçoğu, sınıflandırıldığı özelliklerden birkaçını bünyesinde bulundurur. Ayrıca bazı modeller de çift taraflı kullanım avantajı sunar. Böylelikle hem dört mevsimliktir, hem de antialerjik, terletmeyen, doğal içerikli gibi özellikleri de bir arada sunar. Tüm yatak modellerinde DHT yay, pocket yay, visco ve hybrid teknolojilerinden biri kullanılır. Bu yatak teknolojileri, dansite seviyesini oluşturur, vücuda ekstra destek ve konfor sağlar. Puffy tek kişilik yatak ölçüleri 4 farklı seçeneğe, çift kişilik yatak modelleri de 5 farklı ölçü seçeneğine sahiptir. Ölçüler, Puffy baza ve başlıklara ideal şekilde uyumludur. Ayrıca bebek yatağı da koleksiyondaki favori seçimler arasındadır. Koleksiyonun önde gelen yatak modellerini Puffy baza ve yıkanabilir, kişiselleştirilebilir ve kadife kılıf seçenekli baza modelleri ile takımlayabilirsiniz.

Bünyeniz alerjik ise koku yapmayan anti alerjik yatak tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Hybrid Star Visco yatak, birden fazla özelliği bir arada sunan koleksiyonun önde gelen yatak modelidir. Bununla birlikte Fresh Comfort, Elegant Prime, Comfort Plus, Active Prime, antialerjik özelliklere sahip yatak modelleridir. Sırt, bel ve boyun problemi yaşıyorsanız Ergoflex, Dual Dream, Dream Sense, Fresh Comfort modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünler aynı zamanda vücut ısısını korumaya yardımcı olur, bakımı kolaydır, aynı zamanda dinlendirici etkiye sahiptir. Yüksek kilolu bünyeler, terleme, bel boyun bölgesi problemleriyle karşılaşabilir. Dolayısıyla yüksek kilolular için üretilen yatak modelleri aynı zamanda terlemeyi önler ve vücut şeklini alarak bel boyun sırt problemlerini önlemeye yardımcı olur. Visko Süper Comfort yatak, yıkanabilir kılıflı, terlemeyi önleyen ve visko sünger teknolojisiyle uyku konforunu artıran özel tasarımlı model olarak karşınıza çıkar.

Puffy yatak modelleri ile uyumlu olan Puffy baza seçenekleri koleksiyonda seçimlere sunulur. Baza yatak, yatağın altında geniş bir depolama alanı sağlayan ve yatak odasına şık bir görünüm katan bir üründür. Yatağınızı Puffy baza ile takımlamanız halinde yerden tasarruf sağlayabilir, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Puffy yatak fiyatları, modeline göre değişkenlik gösterebilir. Bütçe dostu cazip seçenekli ve kaliteli malzemeli ürünler sizleri bekler. Siz de Puffy online alışveriş sitesini ziyaret edebilir, yatak modellerinin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.