Herkese Merhaba!

Herkese merhaba! Ben sıla ve burası da benim yıllardır hayal ettiğim, içinde huzur bulacağım minik evim. Yıllar yıllar evveline dayanıyor e-günlük tarzı bir blog tutma isteğim. Lisedeyken Türk ve yabancı bir sürü blog takip eder onların hayatlarına dahil olurdum. Yıllar evvel tanıdığım o bloggerlar evlenir ve çocukları olurdu nasıl sevinirdim onlar adına 🙂 Sanki uzaktaki bir dost bir arkadaş gibi olurdu her biri benim için. Ve kafamda sürekli ‘acaba bende bir blog tutsam nasıl olur?’ sorusu geçerdi. Ama sürekli erteler dururdum. Günümüzde belkide eski popülerliğini yitiren blog tutma hobisi şuan benim için yeni bir heyecan. Umarım beraber kocaman bir aile oluruz ve birbirimizin hayatlarına ufacık ta olsa dahil olur, mutluluklarımızı paylaşırız.

Öyleyse kısacık kendimi tanıtmaya çalışayım sizlere. Ankara’da doğdum ve büyüdüm. Lisemi ve üniversitemi de Ankara’da okudum. Bu yıl Gazi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun oldum. Çocukluğumdan beri hayalim minicik şirin bir pastahane işletmek. Bu işi tüm ayrıntılarıyla ve kusursuz yapmak istediğim için üniversitede bu bölümü tercih ettim. Hayallerime adım adım yaklaşırken yıllardır aklımda olan blog tutma fikrini de gerçekleştirmek istedim.

page

Blogumdan ve içeriğinden bahsetmem gerekirse ağırlıklı olarak bakım, sağlık, güzellik ve moda üzerine olacak. Bunun yanında aklımda daha birçok ara başlık var. Şuan için bu hayalimi gerçekleştiriyor olmak benim için oldukça heyecan verici. Buraya aktaracağım her yeni konuda da bu heyecanı yaşayacağıma inanıyorum. Eğer blogumu beğenirseniz yeni postlardan haberdar olmak adına üye olursanız sevinirim. Şimdilik kendinize çok iyi bakın, hoşçakalın. 🙂
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.