Hobby Senses Duş Jeli Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Duş benim için sadece temizlenme rutini değil adeta bir enerji depolaması, dinlenme ve aynı zamanda gevşeme rutini.. Günün stresini üzerimden atmak için duş olmazsa olmazlarımdan.. Maskemi yapmak, cilt bakımıma, kendime zaman ayırmak, saçlarımı güzelleştirmek.. Kısacası duşta zaman geçirmeyi çok seven biriyim. Hatta evde en fazla zaman geçirdiğim ilk oda mutfak 2. oda ise banyo olabilir 😀 Hal böyle olunca duşumdan mis gibi kokular yükselsin istiyorum. Yıllardır ideal duş jeli arayışım devam ederken çok uygun fiyatlı olan Hobby duş jeli çeşitlerine de şans vermek istedim. Hemen deneyimlerime geçelim, benim gibi temizlik ve mis koku aşıkları için;

Hobby Manolya Kokulu Duş Jeli

Hobby duş jeli çeşitleri aynı kalite segmentindeki duş jellerine kıyasla daha uygun fiyatlı. Aslında ilk tercihim bu yönde olmuştu. Çünkü duş jellerini adeta su gibi içen biri olduğum için açıkcası çok yüksek fiyata sahip duş jellerindense sürekli koku değiştirerek farklı kokular denemeyi seviyorum. Hobby markasının duş jeli çeşitleri de bir hayli fazla idi, bende içlerinde en çok hoşuma giden bu ‘manolya kokulu’ çeşidini denemek istedim;

Kokusu oldukça feminen. Yani eşinizle bu duş jelini paylaşamazsınız kızlar, buram buram çiçek kokuyor, muhtemelen erkekler kendileri için kullanmayı sevmeyeceklerdir. Köpürme performansı gayet iyi. Cildimi kurutmamasını da sevdim. Ben,m bu tarz uygun fiyatlı duş jellerinden aman aman bir beklentim yok açıkcası.

  • Güzel köpürsüz,
  • Temizlesin,
  • Cildimi kurutmasın,
  • Mis koksun..

Bunlar benim için yeterli. Bu beklentilerimi karşıladı açıkcası. Ama eğer sizin duş jelinden beklentiniz;

  • Cildimi nemli bıraksın,
  • Kokusu çok kalıcı olsun,
  • Temiz içerikli olsun ise bu beklentilerinizi karşılamayacaktır.

Fiyat performans olarak beğendiğim bir ürün oldu. Tekrar aynı kokuyu almam, sevmediğimden değil, sürekli koku denemeyi seviyorum. ( Bilenler vardır, tam bir parfüm aşığıyımdır.. ) Yeni koku denemeye asla doymayacağımdan farklı kokularını da deneyeceğim.

Uygun fiyat alternatifli hoş bir duş jeli idi. Temiz içerikli değil maalesef, parfüm, sls vs bulunuyor. Bu konularda hassas iseniz aklınızda bulunsun.

Daha fazla cilt bakımı ürünü tavsiyesi için BAKIM kategorime mutlaka göz atın ballar 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.