Hoşgeldin Bahar!

Merhabaa güzel ailem, bugün yine bir kombin yazısı ile sizlerleyim. Geri dönüşlerinizden anladığım kadarıyla blogumun MODA kategorisini çok seviyorsunuz, e bende yazmayı seviyorum 🙂 O zaman bundan sonra daha sık kombin önerileri gelmeye devam edecek.

Siyah beyaz çizgili herşey direkt olarak ilgi alanıma giriyor! Öyle ki dolabımda en sık rastlayacağınız desen çizgilidir 😀 Öyle tutkulu bir aşk bizimkisi. Hal böyle olunca bu çizgili kazağı da dolabıma eklemeden edemedim. Şuan birçok butikte bu kazağa benzer kazaklar bulabilirsiniz. Ben kolları kontrast olarak sarı olanı tercih ettim 🙂

Özellikle kot pantolonlar ile çok şık oluyor bu kazak. Dokuma kumaştan olduğundan dolayı yaz aylarına girerken de hiç terletmeyecek bir kazak.

Bu da böyle bir öneri olsun 🙂 Siyah beyaz çizgili tüm parçaları özellikle kot rengi ile kombinleyebilirsiniz, çok spor ve şık oluyor 🙂

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. mrb sıla hn kazağınız nerden yazmamışsınız ve kolyeniz küpeniiz nerdn?

    • Merhaba kazağım instagram: @nesrindencom sayfasından, küpelerim accesories

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.