İDOTTO İLE ”TARZINA HAREKET KAT”

Merhabaa güzel ailem,son 2 sezondur,özellikle de bu sezon spor ayakkabıların içine canlı renklerde çoraplar giymek çok moda mutlaka görmüşsünüzdür.Hatta erkekler takım elbiselerinin altına,şık ayakkabılarının içine dikkat çekici çoraplar giyerek bu akıma uyum sağlıyorlar.Ben şahsen bu akımı oldukça farklı ve şık buluyorum. Yazının sonuna bu akıma ait örnek birkaç fotoğraf ta ekleyeceğim 🙂  Tüm kombininizi sade tutup çoraplarınızın canlı rengiyle tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Bende tam spora başlamışken ve spor salonuna giderken ayakkabılarımın içine giymelik çoraplar arıyordum ki www.idottoshop.com bana güzel bir paket gönderdi;

DSC_0047

Hemen paketi açalım;

DSC_0048

Gerçekten içimden geçen tam bu sarı tonlarda bir çorap almaktı, bu kadar olmaz, sarı olan favorim oldu 🙂

DSC_0049

İdotto çoraplar pamuklu ve ayağı terletmiyor. Aslında yola ‘erkek’ çorapları üretmekle çıkmış bir marka, ama ürünlerini çeşitlendirip kadınlara özel çoraplar da üretiyorlar. www.idottoshop.com adresine bakarak diğer çorap çeşitlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

DSC_0051

Sürekli bakım-kozmetik-alışveriş üçlüsünden yazılarla yola devam ediyordum,bu çoraplar oldukça farklı bir hediye oldu benim için 🙂 Teşekkürler İdotto , en kısa zamanda özellikle sarı çorabım ile güzel kombinler yapmak istiyorum.

Yukarıda bahsettiğim akıma örnek birkaç görsel;

097b0a328eeff5fcf734999b33f4cf5e

Ben çok eğlenceli buluyorum bu akımı 🙂

a0162a77a8a8730a8f72900f6ba901ea

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. benim herife alayım renkli çoraplardan beni vurur valla 😀 ama koyu renklerinden alabilirim 😀

    • hahaha, babama da şu renkli çoraplardan alsam o da bana kızar 😀

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.