İkea Fjallbo Raf Ünitesi / İkea Kitaplık Modelleri

Merhaba güzel ailem! Gün geçtikçe blogumun DEKORASYON kategorisine yeni yazılar eklemeye devam ediyorum. Bugün İkea severler için çok kullanışlı ve bir o kadar da şık bir parça önerisi ile geldim. Özellikle metal ve ahşap uyumunu severler, küçük bir eve sahip olup minimal bir raf ünitesi isteyenler için harika bir tercih. İkea Fjallbo raf ünitesi hem kütüphane hem dekorasyon ürünlerini sergilemek için kullanabileceğiniz bir tasarım. Bu raf ünitesinin hem tekli hem de 2 ‘li çeşidi bulunuyor. Ayrıca bu serinin orta sehpası, çalışma masası ve TV ünitesi seçenekleri de var. Biz salonumun nispeten ufak olduğu için tekli olanını satın aldık. Bu yazıda hem size rafı göstermek hem de dekorasyon fikri vermek istedim, keyifli okumalar..

İkea Kitaplık ve Raf Ünitesi Modelleri

4 raflı bir kitaplık modeli. Temel aksamı demir fakat en üst kısmında çok hoş bir ahşap rafı var. Ben bu tarz metal ve ahşap işçiliğinin bir arada olduğu modellere aşığım. Hem modern hem de biraz soğuk ve cool bir havası oluyor. Metal kısımlarda ince ince tel görüntüsü vermek için oyuntular kullanılmış. Ben bu rafı pikapımı, bitkilerimi koymak için değerlendirdim. En alta da yine İkea’dan sepet aldım içine pilakları koyuyorum.

İkea Raf Modelleri

Yeşillikler içinde Taba rengi pikap, sallantılı bitkiler, taze çiçekler.. O kadar güzel oldu ki. Yalnız hayalimde birkaç eksik var, mineral taşlarımı da dizmek istiyorum. Bu arada pikap Recod Master, bu hafta daha detaylı incelemesi geleceği için şimdilik geçiyorum bu kısmı.

Umarım ilham verici ve aradığınızı bulduğunuz bir yazı olmuştur. Bu arada 2’li çeşidinde de aşırı gözüm kaldı, ama dediğim gibi salonumuz ufak olduğu için bu daha şık oldu 🙂

İkea Fjallbo Demir Raf

2’li olanı da bu şekilde, ben bayılıyorum bu seriye. Orta sehpası da harika, onu da başka bir yazıda gösteririm, detaylıca incelemiş oluruz canlar 🙂

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.