İnci Modası / İnci Detaylı Kombinim

Merhabaa güzel ailem, inciyi oldum olası çok beğenirdim ve zarif bulurdum, günümüzde bu zarif taş yeniden moda oldu. Hatta öyle popüler oldu ki sadece takılara değil kazaklara, kotlara bile yansıdı etkisi. Ben bu durumdan memnunum, inciyi kıyafetlerde görmek çok hoş. Ben de madem bu kadar inciyi seviyorum bu moda geçip gitmeden kendime incili bir parça almalıyım dedim, ortaya böyle bir kombin çıktı 🙂 Kombin detayları her zamanki gibi yazının sonunda olacak, keyifli okumalar.

inci-tasli-kiyafet-kazak

Beni bir süredir takip ediyorsanız gri rengi ve tonlarını ne kadar çok sevdiğimi de biliyorsunuzdur 🙂 O yüzden bu rengi tercih ettim. Bu kazağın kolları hafif bol, volanlı geliyor. Kollarında minik minik inciler var, yakasında ise kendiğilinden choker detayı var.

choker-incili-kazak

Bluzum zaten hareketli olduğundan ve ön planda olsun istediğimden diğer ayrıntıları sade tuttum, düz siyah bir kot tercih ettim.

incili-bluz

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂

Kombin Detayları;

  • Kazak: instagram : @nesrinden_com
  • Kot: Addax
  • Bot: instagram @ayakkabiv
  • Çanta: @cantamodelleri

Daha fazla kombin fikirleri için MODA kategorime göz atabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.