İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Beyazlık Hızlandırıcı İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün ağız ve diş bakımına ayrıca özen gösterenler için yeni çıkan İpana 3 boyutlu beyazlık luxe ürününü inceleyeceğiz.

E-Cosmo sitesinden bakım ürünlerinizi online olarak güvenle alabilirsiniz.

Bu ürün diş macunu gibi algılansa da aslında ‘beyazlık hızlandırıcı’ olarak geçiyor. Yani diş macununa ek olarak kullanılan yardımcı bir ürün. Direk diş macunu gibi kullanılmıyor;

ipana-3-boyutlu beyazlik-luxe-beyazlik hizlandirici

Kullanım önerisi şu şekilde;

ipana-beyazlik-hizlandirici

Diş macununuz ile dişlerinizi fırçaladıktan sonra 3d luxe ile son olarak fırçalayıp bakımınızı sonlandırıyorsunuz.

Bu ürünün en büyük vaadi dişlerinizi beyazlatırken hem yüzey lekelerini gidermesi hem de bunu yaparken dişlerinizi hassaslaşmasını önlemesi. Diş beyazlatıcı ürünler genelde dişlerde ve diş etlerinde hassasiyete neden olur bilirsiniz. İşte bu ürün aynı zamanda diş ve diş eti sağlığını korumak için özel bir içeriğie sahip. Bu sayede dişleriniz aşama aşama beyazlarken diş hassasiyetiniz olmuyor. Ben şu ana kadar yaklaşık 8-9 kere kullandım ve hemen size sonucu göstermek istiyorum;

dis-beyazlatici-macun

Benim dişlerim aşırı sarı değildi ama biraz daha parlak ve beyaz olmasını istiyordum. Ama dediğim gibi zaten diş hassasiyetim olduğundan dişlerimin daha da hassaslaşmasını, sızlamasını istemiyordum. Ama şuan hiçbir hassasiyet olmadığı gibi dişlerim gerçekten daha parlak oldu.

ipana-3d-luxe

Diş yüzeyindeki kahve-çay sonrası oluşan sararmaları güzel temizlediğini söyleyebilirim. Ama dişleriniz profosyonel diş beyazlatma işlemlerindeki gibi floresan beyazına dönmüyor tabii 😀 Zaten uzmanlar sağlıklı dişin kağıt gibi bembeyaz olmaması gerektiğini, kırık beyaz olması gerektiğini söylüyorlar. Aklınızda bulunsun.

Kullanmaya devam ettikçe diş rengim daha da beyazlayacak mı göreceğiz. 8, 9 kullanımda gözle görülür etkiyi gözlemledim. Dediğim gibi lekeleri gidermesi bile yeterliydi benim için, onu da yaptı.

ipana-beyazlik-arttirici

Bu arada tadı naneli gibi değil, yine ferah ve taze kokuyor ama vanilyalı gibi kokusu var. Aklınızda bulunsun, buram buram mentol kokmuyor. Zaten standart diş macunu ile dişlerinizi fırçaladıktan sonra  bu ürünü kullanacağınızdan yine ferahlayacaktır ağzınız.

Okuduğunuz için teşekkürler, krem, cilt bakımı önerilerimi BAKIMkategorimden bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.