Kadınlar Günü İndİrİmİ Alışverİşİ (Watsons,Zara,Decathlon,Migros, Madame Coco)

DSC_0006

Kadınlar günü bahane indirimler şahane diyerek yazıma başlamak istiyorum 😀 Birçok marka 8 mart’a kadar çeşitli ürünlerde %50 hatta %60 a varan indirimler yaptı.Hal böyle olunca bende ihtiyaçlarımı yarı fiyatına almak için ufak bir alışveriş yaptım. Tamam bu sefer ki pek ufak sayılmaz ama çoğu ihtiyacım üzerine alınmış ürünler göreceksiniz zaten. O zamaaan fazla uzatmadan hemen başlayalım;

Önce hepimizin 1.merakı olan kozmetik-bakım ürünlerle başlayacağım;

DSC_0013

Uzun zamandır almak için can attığım Loreal’in mucizevi yağını sonunda aldım.Uygun fiyatlı markalarda hiç böyle yüz için yağ şeklinde serum yok.Bende serum kullanmayı çok istediğimden ve bu yeni çıkan ürünü de merak ettiğimden almak istedim. Almışken bir de kremini aldım.Ama bu krem 40 yaş üzeri içinmiş,o yüzden sanırım anneme hediye edeceğim.Ama yine de birkaç gün kullanıp genel izlenimlerimi bloga yazabilirim. Her 2 üründe indirime girmişti 35 tl ten 18 liraya düşmüştü.O yüzden ikisini de almak istedim. (loreal yüz yağı incelemesini yaptım yazıyı güncelliyorum,okumak için TIK )

DSC_0015

Watsons karta 40 tl üzeri alışverişte bu şampuanlar 5 tl ye düşmüştü. 2 tane aldım. Normal fiyatları 9,45 tl.

DSC_0016

Elidorun son çıkardığı şampuanlarını severek kullanıyordum. Bu 2 rengini denememiştim o yüzden kremleriyle beraber aldım.Diğerinin kremini hemen kullanmaya başladığımdan eklemeyi unutmuşum. 1 Krem ve 1 şampuan indirimle 16,50 ye geldi.

DSC_0009

Veet tüy dökücü krem 23 tl’den 16 tl’ye düşmüştü.Hassas ciltler için olanını aldım.

Watsons alışverişim bu kadar.Genelde ihtiyaç ve bakım malzemeleri aldım,renkli kozmetik almadım,kendime söz verdiğimden.Arada kaçamaklar yapıyorum tabii ama bir süre renkli kozmetik almayacağım,fazlaca birikti çünkü.Üzerine birde firmalardan gelenler oldu,onların yazılarını da bu hafta yazacağım. Şimdi Migros alışverişime geçelim;

DSC_0014

Ben vücut ve el kreminde Neutrogena’nın mavi ve beyaz ambalajlı olanlarından asla vazgeçemeyenlerdenim. Ama bu sefer değişiklik yaptım ve Hobby markasına ait bu aile boyu kremlerinden aldım.Biri zeytinyağlı diğeri gliserinli. Ailece bol bol sürünürüz artık,300 ml,dev gibi kremler 😀 İndirimle tanesi 5 tl.

Migrostan sadece bu kremleri aldım,orada da deli gibi indirimler vardı özellikle cilt grubu temizleme,tonik gibi ürünlerde.Yarın akşam indirim bitiyor haberiniz olsun canlar.İhtiyacınız varsa yarı fiyatına depo edebilirsiniz kullandıklarınızı.

Şimdi sırada Madam Coco alışverişi var;

DSC_0008

Madame coco’dan yaz için oldukça uygun bu vücut spreyini aldım. Miss gibi orkide kokuyor.Dışarı çıktığımızda annem bu kokuyu çok beğenmişti. O yüzden ona hediye ettim. Beraber kullanıyoruz zaten herşeyimizi 🙂 Fiyatı 10 tl.

Decathlon mağazasından ise sadece suluk aldım;

DSC_0010

Spor yaparken yanıma alıyorum. Yada gece yatarken başucuma koyuyorum,bardağa su koyduğumda toz geliyor bir şey oluyor diye içemediğimden böyle kapaklı bir sulukta durması daha iyi oluyor.Fiyatı 10 tl.

Son olarak Zara alışverişim;

DSC_0001 (2)-tile

Zara’nın outlet Trf bölümünden bu iki hırkayı aldım.Mevsim geçişlerinde kullanılabilecek tarzda hem spor hem şık hırkalar.İkiside dizlerde bitiyor.İlerleyen günlerde üzerimde duruşunu paylaşırım. Biri kırmızı diğeri ise gri/bebe mavi gibi bir renkte. 25’er tl.

Keşke alışverişlerimi daha erken yazabilseydim,daha çok yardımcı olabilirdim size.Ama kardeşim burada olduğundan onla zaman geçirmek istedim. Zaten sadece 2 gün kalacaktı ve uzakta okuduğundan çok özlüyorum onu..Yine de indirime hala 1 gün var umarım fikir edineceğiniz şeyler olmuştur.Bahsettiğim ürünlerin detaylı incelemeleri için ürünleri bir süre kullanmam gerekiyor o yüzden 1 haftaya anca yazabilirim.

Diğer alışveriş yazılarım için kategorilerden ‘alışveriş’ sekmesine tıklayabilirsiniz.Şimdilik hoşçakalıııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Merhaba,
    Zara’nın bahsettiğiniz outlet bölümü nerede acaba?

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.