Kiğılı Kol Düğmeleri ve Aksesuarlar

Kiğılı Kol Düğmeleri ve Aksesuarlar

 

Erkek aksesuar denilince, klasik giyim için akla ilk gelen parçalardan biri kol düğmeleri olur. Erkek klasik giyimde öncü markalar arasında yer alan Kiğılı, kol düğmeleri konusunda geniş seçeneklere sahiptir. Dolayısıyla kol düğmesi nerede satılır diye merak ediyorsanız, Kiğılı mağazalarını ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Markaya ait kol düğmesi modelleri arasından, kendi zevkinize en uygun olanını bulmanız son derece kolay.

 

Kol Düğmeleri Nasıl Seçilir?

 

Kol düğmesi seçiminde, giyeceğiniz gömlekle olan uyumu, dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alır. Bunun için kol düğmesi hangi gömleklerle kullanılır sorusuna yanıt aramanız ve Kiğılı gömlek koleksiyonlarını incelemeniz yararlı olacaktır. Bu tarz gömleklerin bilek detaylarında, düğmeyi geçirmek için özel kısımlar vardır. Bu sayede kol düğmesi gömlek modelinizin bir parçası olarak görünür.

 

 

Gömlek seçiminden sonra, sıra kol düğmesi için model belirlemeye gelir. Erkek aksesuar kategorisinin altında yer alan erkek kol düğmesi, Kiğılı koleksiyonlarında hem farklı hem de modern tasarımlara sahiptir. Özellikle iddialı ve dikkat çekici parçalardan hoşlanıyorsanız, taşlı kol düğmesi sizin için ideal olacaktır. Bunlar arasında yer alan koyu mavi taşlı kol düğmesi, pek çok erkeğin öncelikli tercihlerinden biridir. Özel Kiğılı kutusunda teslim edilen bu erkek aksesuar, klasik ve düz bir takım elbiseyi son derece göz alıcı bir görünüme kavuşturabilir. Bu parçayı zarif kılmak için kol düğmesi nasıl takılır sorusunun cevabı ile ilgili bilgi sahibi olmanız önemlidir. Düğmenin kilit kısmını çıkardıktan sonra, gömlekte bulunan ilik yerlerinin iki ucunu düğmeyle tutturmanız ve kilitlemeniz yeterlidir.

 

 

Kiğılı Erkek Aksesuar Fiyatları

 

Erkek aksesuar içerisinde kol düğmesi için geniş bir yer ayıran Kiğılı, birçok renk ve tasarımda kol düğmesi seçeneği sunar. Bu çerçevede modelleri incelediğinizde koyu mavi taşlı kol düğmesi yanı sıra desenli, çelik, safir, yuvarlak, oval, dikdörtgen, pirinç, çizgili gibi farklı parçaları bir arada bulabilirsiniz. Aynı zamanda güzel ve şık bir hediye olarak da kullanabileceğiniz bu erkek aksesuar modelleri, fiyat açısından da size avantaj sağlar. Özellikle son dönemlerde aksesuarlarda yapılan kampanyalar sayesinde kol düğmelerine üç al iki öde fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Bu sayede aksesuar alışverişleriniz daha kârlı hâle gelir.

 

Kiğılı Erkek Taşlı Kol Düğmesi

 

Kiğılı erkek aksesuar koleksiyonları arasında, taşlı kol düğmesi çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Mavi, turuncu, yeşil, siyah, gümüş, lacivert, bordo, sarı, kırmızı, çift renkli, pembe, kahverengi gibi kullanışlı renklere sahip olan taşlı kol düğmesi çeşitleri ceketlerinizle bir bütün hâlinde görünür. Kiğılı bünyesinde satışa sunulan her bir parçada kaliteli materyal kullanılması, satın aldığınız ürünlerin üzerinizde daha şık durmasını sağlar. Bu sayede erkek giyimde dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.