Kitoko Profosyonel Saç Bakım Yağı/ Eugene Perma Maske / Üçlü Kozmetik

Merhabaa güzel aileeem, bugün birlikte Kitoko ve Eugene Perma markalarına ait profosyonel saç bakım ürünlerini inceleyeceğiz. Kitoko markasının temsilciliklerini Üçlü Kozmetik yapıyor. Bana da deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için sac_ha_dair sayfası güzel ürünler gönderdi. Öyleyse hemen ürünlerimizi incelemeye başlayalım. Ama önce Kitoko markasını tanıyalım biraz;

Kitoko’daki doğal Afrika bitki özleri, mükkemmel derecede sağlıklı ve güzel saçların garantisini veren inanılmaz canlandırıcı ve yenileyici kaliteleriyle nam salmıştır. Kimyagerler tarafından uzmanca seçilmektedir. Elektron alma teknolojisi, ultra-hassas formüller, sülfatsız içerikten oluşan Kitoko Geliştirilmiş Saç Terapisi, doğal olarak dengeli, saça ve deriye mükkemmel bir uyum sağlayan güvenli ürün çeşitliliği sunar. Kitoko lüks, duyusal ve mutlu eden bir deneyimdir.

kitoko-sac-urunleri

İlk olarak Eugene Perma markasına ait keratinli saç bakım maskesini inceleyelim;

keratin-maskesi

Eugene Perma özellikle saç ürünleriyle meşhur Fransız menşeili bir marka. Türkiye temsilciliklerini yine Üçlü Kozmetik yapıyor. Keratin özellikle kuru-sert-yıpranmış ve işlem görmüş saçları onarmak için mucizevi bir içerik. Eğer saçlarınızın uçları koparak dökülüyor ve çatallaşarak ayrılıyorsa en etkili bakım içeriği ‘keratin’dir. Daha evvel de keratinli saç maskeleri kullanmıştım ama bu maske sanki bir tık daha yoğun ve etkili geldi bana.

keratin-maskesi-blog

Nasıl uygulandığına gelecek olursak;

  • Saçlarınızı güzelce şampuanlayın ve durulayın, ardından saçlarınızın boy ve uçlarına maskeyi uygulayın,
  • 5 dakika kadar bekledikten sonra maskeyi durulayabilirsiniz.
  • Bu maskeyi 2 haftada 2 veya saçınızın durumuna göre haftada 1 yapabilirsiniz.
  • Saçları yumuşatıyor ve kopmadan taranmasını sağlıyor,
  • Saç tellerine dolgunluk veriyor ve koruyucu bir tabakayla saç tellerini sarıyor diyebilirim.
  • Ayrıca saçlarım daha kolay şekil aldı.

keratinli-sampuan

Bu arada aynı serinin deneme boy şampuanını da göndermişler ama benim saçım çok fazla ve uzun olduğundan tam yetiremedim. Ama ilk izlenim olarak çok güzel koktuğunu ve çabucak köpürdüğünü söyleyebilirim. Şampuan ve maske gibi ürünler en az 3-4 kullanım sonrası etkilerini belli edeceğinden bu kadar yorumlayabiliyorum canlar.

kitoko-sac-yagi

En sevdiğimi en sona sakladım 😀 Dünyanın en güzel kokan yağı olabilir önce onu söyleyeyim. İnanılmaz güzel kokuyor, misler gibi, en güzel çiçeklerin karışımı gibi kokusu, parfümü olsa sıkacağım o derece 😀 Bu yağın içinde Karite yağı, Argan yağı, E ve A vitaminleri bulunuyor. Özellikle E ve A vitamini içeren bir yağ kullanmamıştım, çok ilgimi çekti.

kitoko-yagi

Damlalıklı bir ağzı var. Bu şekilde yağ sağa sola dökülmeden çantanızda taşıyabiliyorsunuz. Yağı 3 şekilde kullandım;

  1. Duştan hemen çıktıktan sonra saçlarım ıslakken saç uçlarıma yedirdim ve kuruttum. Kurutma esnasında saçlarımın kurumasını, kırılmasını engelledi.
  2. Kuru saçlarıma uyguladım, saçlarımı yumuşattı ve kuru görüntüsünü aldı.
  3. Saçlarıma şekil vermeden önce uyguladım. Saçlarımı yumuşattığından daha kolay şekil aldı ve saçlarım parladı.

Bir de aslında uygulama dışı olan şekilde kullandım. İçinde E vitamini ve Argan yağı olduğundan tırnak bakımı içinde muazzam bir yağ. Gece yatmadan önce tırnaklarımı bu yağ ile ovdum ve sonuç gerçekten harikaydı. Tırnak etlerim yumuşamış ve tırnaklarımın yüzeyi pasparlak olmuştu. Kullanmaya devam edeceğim, bence uzamasına da etkili olacak.

kitoko-sac-urunleri

Üçlü Kozmetik ailesine beni bu güzel ürünlerle tanıştırdıkları için çok teşekkür ederim.

Buraya tıklayarak şehrinizdeki bayiliği bulabilir, bahsettiğim ürünleri satın alabilirsiniz. instagram hesabı için TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.