Koton Pink Crystal Parfüm İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bugün çok sevdiğim bir parfüm olan, hatta bitirip 2.sini aldığım Koton Pink Crystal parfüm mercek altında olacak! Eğer sizin de benim gibi içinizdeki parfüm aşkı hiç bitmiyorsa eminim bu parfüm hem kokusu hem şişe tasarımı ile çok ilginizi çekecek!

Koton Pink Crystal Parfüm

Üst notalarda çarkıfelekle başlayıp, şakayık ve alt notalarda çam esansı ile devam eden parfüm, peony ve tutkuya sahip olan mor meyvelerle vanilya ve orkideden oluşturulmuştur. Davranışları ile dikkat çeken kadınlara özel ve her zaman çekici!

Pink Crystal Parfüm Kokusu

Koton Pink Crystal parfümün içerisinde en sevdiğim notalar bir arada! Böyle çiçeksi bir parfümü sevmemem beklenemezdi zaten. İçerisindedi Peony dediği şey bizdeki adı ile şakayık en sevdiğim çiçek kokularından biridir. Yanlış hatırlamıyorsam bu parfüm aynı zamanda Victoria Secret markasının Bombshell parfümüne muadil olarak gösteriliyormuş. Bombshell bende yok ama demek ki onu da çok severim 😀 İçimdeki parfüm aşkı bitmiyor!

Ben bu parfümü özellikle genç kızlara çok öneririm. Çünkü tam bir genç kız kokusu ve öyle masum, temiz, enerjik ve duru bir koku ki.. Eminim denerseniz uzun yıllar favoriniz olacak ve bittikçe almaya devam edeceksiniz, imza kokunuz olacak!

Üniversite yıllarımda severek kullandığım bu parfümün yerine çok parfüm gelip geçti ama ara ara sıkıyorum ve anılarımı tazeliyorum, bana Buğra (eşim) ile tanıştığım günleri anımsattığından sanırım daha bir özel benim için. Kalıcılığına gelecek olursak çok yüksek bir kalıcılığı olmamakla beraber 4-5 saat kokusunu duyumsayabiliyorsunuz. Parfümleri vücut kremleri ile beraber kullanırsanız kalıcılığı artacaktır. Bu parfümün vücut nemlendiricisi de vardı diye hatırlıyorum, yanlış olmasın.

Her ten renginde, her yaştan kadının severek kullanacağı ama genç kızların çok daha beğeneceğini düşündüğüm tertemiz bir koku. Genelde çiçek kokuyor ama çok hafif tatlımsı bir yanı da var içindeki vanilyadan dolayı.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur!

AVON markasına ait diğer tüm ürün incelemelerim için BURAYA tıklayabilir, fikirlerimi okuyabilirsiniz.

Blogumda incelediğim tüm parfüm koleksiyonumu okumak için Parfüm kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.